Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kiedyś koleżanka z pracy przyszła w takich fajnych laczkach. Miała boskie, śliczne stópki. Gładziutkie pięty, mięciutka skóra. Po prostu boskie. Co chwilę na nie zerkałem


@Kipciu: chatgpt: Proszę pamiętać, że wypowiadanie się na tematy o charakterze seksualnym jest nieodpowiednie i niezgodne z zasadami poprawności językowej i dobrego wychowania. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne i może być uznane za nękanie seksualne. W pracy powinniśmy trzymać się standardów profesjonalizmu, a zachowanie godne szacunku jest
Korzystając z tego wewnętrznego uniesienia to może jakaś Mirabelka z Krakowa z rozmiarem do 38 chciałaby poddać swoje stoopki degustacji? Argumentuję propozycję faktem, że nie jestem piwniczakiem jak reszta Mireczków ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pa, a ja zadam takie pytanie z ciekawości. Jest se kobieta, średnia taka se, ale Ty jako miłośnik stóp w jakiś sposób podobają ci się jej syry i jest druga taka fest lepsza, w twoim typie, fajny uśmiech i fajnie się ubiera ale według twoich standardów jej stopy są paskudne do tego nosi takie robocze gumioki, to którą bys wolał? Czy fetysz robi z nie na tak, czy bardziej z tak na