Wpis z mikrobloga

#kapitanszwecja na pełnej

Podczas rozprawy prokurator oznajmił, że oskarżony mężczyzna "dokonał aktu seksualnego, wkładając rękę do pochwy" 10-latki.

Dziewczynka zeznała, że palce 50-letniego mężczyzny znalazły się ''głęboko w środku'', nie potrafiła jednak określić, jak głęboko. Sąd apelacyjny uznał, że nie można z całą pewnością stwierdzić, iż mężczyzna włożył palce do pochwy dziecka. A w Szwecji właśnie to jest warunkiem koniecznym, by uznać, że doszło do gwałtu.


znalezisko: https://wykop.pl/link/7030931/spor-o-nazwe-zenskich-genitaliow-bulwersujaca-decyzja-sadu-w-szwecji

dziękuję i dobranoc...

#szwecja #opiezmilujsie #pedofilia #bekazlewactwa
murison - #kapitanszwecja na pełnej
 Podczas rozprawy prokurator oznajmił, że oskarżo...

źródło: 9akMKZbtwrlJuxgGNbE6jqc2WASlFnFi

Pobierz
  • 5
@Majkel2008: no ja to rozumiem. tylko generalnie troche mnie to dziwi że w tak postępowym kraju są takie anachronizmy w kodeksie karnym(?). u nas zdaje sie w KK istnieje taki czyn zabroniony jak "inna czynność seksualna" ?

200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega
@murison: jesteś w mylnym błędzie ;)
w szwecji taka kategoria też istnieje, natomiast w tym konkretnym przypadku prokurator została postawiona przed wyborem czy chce ścigać pozwanego z tytułu popełnionego gwałtu czy innej czynności seksualnej.
dlaczego tak się stało to już mnie o to nie pytaj - podsłyszałem tylko w mediach.
prokurator zdecydowała postawić zarzut gwałtu, no i stąd takie zamieszanie, bo stało się istotne czy palec perwerta znalazł się tylko "na"