Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim, zostałem zmuszony przez samego siebie by założyć konto i dodać wpis :)
Bezkarność MAGICALA tak to nazwę - dlaczego większość influ~ gdy zareklamowała scam lub kogoś oszukała była zmuszona do przeprosin, była dojeżdżaana pod każdym postem gdzie tylko pojawił się jej Nick, tymczasem Daniel robiący przekręt na 900h na strimie przedłużanym wyłącza go mówiąc że rzucają mu ludzie kłody pod nogi.. KOGO TO obchodzi że szybę wysadzono.. KOGO TO obchodzi że JACA i goha nie mogą być na live... Zamykasz się w pokoju i strimujesz 900h albo oddajesz pieniądze na cele charytatywne.. W innym wypadku jest to scam, skoro miał 1min-3zl
60min*3 zł =180 zł
180zl *900h =162000 największy bezkarny przekręt jaki widziałem a typ sobie lata po mieście robi zakupy i live na tiktoku... I nikt z tym nic nie robi... Powinno pójść masowe zgłoszenie na Instagramie i tiktoka by gościu nie mógł nigdzie w internecie szerzyć swojej patologi..
#danielmagical #patostreamy
  • 6
@N1ktTak1: Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Daniela Magicala. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że tym razem wypełni cel. Wpłacałem mu donejty po 50 zł... Wysyłałem donejty za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 10 tysięcy złotych... Jestem już 50 tysięcy złotych w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim
@N1ktTak1: ci co wpłacali kiedykolwiek hajs fasowi to niezli debile ale ci co wpłacali hajs po jego wyjściu tłumacząc ze przecież on się teraz zmienił to nawet mi ich nie żal.
Na pocieszenie moge dodać tylko ze fas #!$%@? ten hajs szybciej niż nam się wszystkim wydaje i za miesiąc dwa będzie znowu zbiórki robił na rachunki