Wpis z mikrobloga

Uważam, że dodatek do Wiedźmina 3 "Serce z Kamienia" jest ogólnie najlepszą historią w grze jaką spotkałem pod względem klimatu. Nawiązania do polskich dzieł, wybór pomiędzy złem, a złem? Z jednej strony dziwnie fałszywa postać o możliwościach większych niż w sumie najgroźniejszy potwór z jakimi idzie nam walczyć, z drugiej zachłanny szlachcic który dopiero gdy osiąga swój cel tracąc po drodze wszystko na czym mu zależało. Miłość, honor, demony, jak zawsze świetna muzyka i ten mroczny klimat. Moim zdaniem top! A scena spotkania na księżycu... Oglądałem ją z wypiekami na twarzy jakbym był małym dzieckiem, majstersztyk!
#gry #wiedzmin3
redofrompolsza - Uważam, że dodatek do Wiedźmina 3 "Serce z Kamienia" jest ogólnie na...

źródło: big_wiedzmin-3-serca-z-kamienia-recenzja

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@redofrompolsza: Dodatek ogólnie jest fajny, szkoda że ostatnia misja jest kiepska. Odpowiedź na zagadkę jest oczywista, trzeba tylko znaleźć wodę. Ja miałem z tym problem bo nie zauważyłem że można wejść w interakcję z fontanną i biegałem po tym zamku jak głupi, musiałem w necie sprawdzić rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Jake_921 no właśnie może to był cały clue tej zagadki. Odpowiedź jest prosta, ale wykonanie trudniejsze. I skoro musiałeś szukać rozwiązania w necie to wyszło że dla ciebie jednak była za trudna :)
  • Odpowiedz
@redofrompolsza: W pewnym sensie siłą lub punktem wyjścia do tego, żeby dodatki zrobiły robotę jest to, że w ogóle nie musiały się skupiać na Geralcie, Ciri i Yen. W związku z tym dostaliśmy kompletne historie, w których wszystko mogło nas zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@redofrompolsza mi ciezko sie gralo w serce z kamienia ze wzgledu na klimat. szaro-bury, smutku i żalu. W ten dodatek powinni grac ludzie, ktorzy maja juz swoje zycie naprostowane. Za to krew i wino. Bajkowe kolory toussant, wschody i zachody slonca, cos pieknego.
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno takie swirusy, ze jak cesarz kazal robic rzeź to robili chinczykom rzeź, godna dzisiejszych kacapow. Mozna lubic japonie, ale tak naprawde jest to rasistowski kraj z swoja, calkowicie odmienna od naszej, kultura. Tam wszyscy sa mili na pokaz, co nosza pod maskami to gaijin sie nie dowie.
  • Odpowiedz
@redofrompolsza: też mam to odczucie, ale wątek z wampirami i Regis też ciągną mocno drugi dodatek. Peak polskiego gamingu i Redzi długo będą wielbieni za tego Wiedzmina mimo, że oszukali wszystkich przy Cyberpunku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz