Wpis z mikrobloga

@Krawczykonator: może u mnie hosting?
Najtaniej mam:
60.00 zł/rok
Wordpress
50% Mocy Procesora
1 GB Pamięci RAM
5 GB SSD/NVMe
Domeny bez limitu
Do tego wordpres toolkit z panelu (zarzadanie aktualziacje/backup itp. z poziomu panelu zarządzania hostingiem)
@Krawczykonator: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
@Krawczykonator: Hej! Możesz sprawdzić naszą ofertę. Do 28.02 na start otrzymasz rabat do 48%

Nasza oferta

Co zyskasz?

-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe
-PHP 5.6-8.2
-Litespeed & Redis
-Autoinstalator i menadżer Wordpress
-Darmowe Certyfikaty SSL (Let's Encrypt oraz ZeroSSL)
-SSH
-Cron
-Kopie zapasowe do 21 dni wstecz
-Darmowa migracja usług

Nie stosujemy drobnych druczków, nie ukrywamy kosztów
@Krawczykonator: Cześć, zapoznaj się również z naszą ofertą i przetestuj bezpłatnie i niezobowiązująco wybrany plan hostingowy przez 14 dni za darmo na https://hostinguj.pl/
W każdym pakiecie automatycznie instalujące i odnawiane certyfikaty SSL Let's Encrypt dla każdej podpiętej domeny i subdomeny. Dodatkowo przy zamówieniu na rok bezpłatnie zarejestrujesz domenę PL.
@marcing1982: pierwszy raz słyszę żeby komuś tam nie pasowało coś xD
połączenie small.pl + CloudFlare to jedno z lepszych jakie może być
chętnie się dowiem co jest nietak bo ostatnio pakuje jedno konto na jedną stronę i działa to świetnie (na Clouda też nie narzekam)

Host* które podałeś widzę, że oba bazują na iq.pl..... napisałbym coś o IQ
ale zaraz się zlecą że hejtuję xD
@Sunekkk: Ja mógłbym sporo powiedzieć również o Atmanie :) Jako były klient mam swoje spostrzeżenia dlatego też uważam, że są dziś lepsze alternatywy i o wiele tańsze.

Dlatego odnosząc się do Twojego wpisu: "...nic tańszego i lepszego niż small nie znajdziesz..." - Zwyczajnie się nie zgadzam