Wpis z mikrobloga

Łojezu, jakie to było złe. Obawiałem się że położą ten odcinek ale nie sądziłem że AŻ tak bardzo.
- Riley całe życie dorastała w szkole wojskowej ale pewnego dnia doznała objawienia. Dowódca kazał jej pilować ścieków ("rozumiesz Ellie, oni tam przerzucają gówna!!?!") i wtedy zrozumiała - fedra to faszyści
- nudziło jej się w nocy więc wyszła pospacerować i przypadkiem spotkała Marlene.
- "elo, co sądzisz o FEDRZE?"
- "no elo, już ich nie lubie"
- "no to gites-majonez, jesteś przyjęta do świetlików, damy ci pilnować składu broni w centrum handlowym, oczywiście samotnie"
- oczywiście do wojskowej szkoły i ogólnie QZ można sobie dość radośnie wchodzić przez okno kiedy ma się ochotę
- to centrum handlowe które po 20 latach oczywiście całe działa, gra i buczy, włącznie z karuzelą
- oczywiście nikt tego nie widzi i nie słyszy, bo to bunkier (?)
- ubytku miliona kilowatów energii na zasilenie tego też nikt nie zauważa, bo jak każdy nastolatek dobrze wie, prąd bierze się z drutów
- w centrum handlowym czeka niezwykle uprzejmy zarażony, który pomimo tego że świetliki używają go od bardzo dawna, to grzecznie czeka i budzi się dokładnie wtedy gdy przychodzi Ellie; co za wyczucie czasu, co za savoir-vivre

Te wysilone dialogi między laskami rodem z Wednesday... dios mio, nie wiem co to miało być ale nie chce dokładki.
#thelastofus #hbomax #seriale
Pobierz thorgoth - Łojezu, jakie to było złe. Obawiałem się że położą ten odcinek ale nie sąd...
źródło: pa2pxovp781m9syoom4mjsy2sawdfsrh
  • 30
było wspomniane, że od dłuższego czasu gadała o świetlikach i ucieczce, ale Ellie nie sądziła, że mówi serio i to faktycznie zrobi


@rzuf22: @thorgoth Błagam przecież po takiej szkole to oni powinni być zindoktrynowani jak Hitlerjugend. Dlatego zaczyna się od dzieci.
A ta Murzynka miała 17 lat, sama powiedziała.
@thorgoth: w ogóle mnie nie dziwi, że ten serial jest tak krytykowany na wykopie, gdzie za najwyższy wymiar sztuki, kultury i rozrywki jednocześnie uznaje się strimy, na których upośledzeni ludzie po alkoholu biją swoje matki, rzygają i srają pod siebie. Przecież to wręcz encyklopedyczna ilustracja biblijnego przysłowia "rzucić perły przed wieprze".
@wcfilmowe: odróżnij ludzi którzy krytykują serial "bo pedały" od tych którym przeszkadza pójście na łatwiznę w niektorych momentach przez scenarzystów. To nie jest ta sama grupa.

Dodatkowo wykopki od magicala i patostrimow to chyba jeszcze inna historia i na ten tag nie zaglądają.
Jest też takie stwierdzenie że psychofani robią każdemu dziełu większą krzywdę niż wszyscy krytycy razem wzięci. Jest w tym dużo prawdy