Wpis z mikrobloga

znowu się zaczyna XD PiS obiecuje cokolwiek - I sleep

Tusk obiecuje cokolwiek - REAL SHIT JAK ON MOŻE COŚ OBIECYWAĆ


@placus27: Poprawioam:

REAL SHIT JAK ON MOŻE OBIECYWAĆ COŚ JESZCZE GORSZEGO NIŻ PIS

To połączenie niedowierzania z załamaniem, bo mimo wszystko sporą grupę wyborców KO stanowią ludzie o umiarkowanie liberalnych i wolnorynkowych poglądach.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że Ty może chcesz zmiany mord przy korycie, ale ja chcę zmiany jakościowej.


@niezdiagnozowany: po czym głosuje na konfederację XDDD

Nie byłeś nigdy najostrzejszym narzędziem w szopie, co?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Nie rozumiem dlaczego te pomysly odnośnie taniego kredytu na pierwsze mieszkanie są tak krytykowane. To, że młody pracujący człowiek nie może sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania jest dla mnie jedna z większych patalogii obecnych czasów. Nie jestem ekonomista, nie wiem jak to wpłynie na rynek ale coś na pewno trzeba zrobić. Ja nie mam lepszego pomysłu. A Wy macie?
  • Odpowiedz
@arin0:

nie wiem jak to wpłynie na rynek ale coś na pewno trzeba zrobić.


Na pewno zrobić program, dzięki któremu ceny mieszkan poszybują w górę i ratka to nie będzie juz 1700 zł jak pieprzy Tusk, tylko z 5 razy tyle.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego te pomysly odnośnie taniego kredytu na pierwsze mieszkanie są tak krytykowane. To, że młody pracujący człowiek nie może sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania jest dla mnie jedna z większych patalogii obecnych czasów. Nie jestem ekonomista, nie wiem jak to wpłynie na rynek ale coś na pewno trzeba zrobić. Ja nie mam lepszego pomysłu. A Wy macie?


@arin0: No nie może sobie pozwolić, bo nie ma tyle mieszkań
  • Odpowiedz
@sandal: szczerze? Zagłosuje na Konfederację tylko wtedy jeżeli to będzie oznaczało jeszcze bardziej rozdrobniony sejm. No chyba że Tusk wycofa się z takich debilnych pomysłów albo powstanie coś pokroju Nowoczesnej.
  • Odpowiedz