Wpis z mikrobloga

Ja bym deportował z całej Unii Europejskiej każdego ruska. Może i nie wszyscy z nich popierają wojnę na Ukrainie, ale jest to poświęcenie na jakie jestem gotów. To jest naród dzikusów i zawsze są z nimi problemy. #!$%@?ć ich z Europy, niech wracają do siebie.

#wojna #ukraina #rosja #russiahateclub
  • 19
  • Odpowiedz
@Kamenes: Niech lepiej wprowadzą deportację Ukraińców, którzy dopuszczają się przestępstw, bo na przykład we Wrocławiu, jest tendencja wzrostowa jeżeli chodzi o popełniane przestępstwa przez Ukraińców - zwłaszcza plądrowanie mieszkań i włamania do samochodów z których kradną pierdoły. Nagłośnić, wydalić kilku kryminalistów z kraju i większość 4 razy pomyśli zanim będą chcieli fisiować. A Ruskich? Ja nie rozumiem dlaczego Ruski paszport jest jeszcze honorowany na terenie UE - totalny zakaz wjazdu i
  • Odpowiedz
@Kamenes: Ja jestem gotow placic 50 zl za litr benzyny byleby putinowi cos tam, cos tam. A wy na jakie poswiecenia jestescie gotowi ukrainskie onuce? #!$%@? farmazony w kolko na wykopie ile ukrowskich fiutow juz posmakowaliscie? Czy stac was na wiecej?
  • Odpowiedz
@kickyourheadoff: Moja siostra pracuje w Policji, więc mój poprzedni komentarz to żadna fanaberia. We Wrocławiu teraz co noc są zgłoszenia, że ktoś chodzi po klatkach schodowych i łapie za klamki - czasem się zdarza, że ktoś nierozważny nie zamknie drzwi i plądrują mieszkanie mimo tego, że obok w pokoju śpią domownicy. Kilka "szajek" wpadło i byli to Ukraińcy. Z włamaniami do samochodów podobnie, capnęli gagadków i znów Ukraińcy. To trochę jak
  • Odpowiedz
@ScarfaceJohnny najgorsze jest to, że nie było u nas żadnej kontroli na wjezdzie. Tylko wszystko na hura. ukraińcy zobaczyli koszty życia w Polsce i uznali że najlepiej będzie właśnie okradać innych. I na początku były to pojedyncze osoby, potem coraz większe grupy, a teraz jak piszesz coraz większe szajki.
Najgorsze, że nie ma na to żadnego systemu stworzonego aby takie jednostki wydalić z kraju i zakaz wjazdu. Przez co będą się czuć
  • Odpowiedz
@Kamenes: mam w korpo jednego ruska który jeszcze rok temu kozaczył jak to ruskie przejadą się po Ukraińcach, o buczy mówił że to normalne wojenne praktyki. Obecnie nie podejmuje tematu bo chyba odczuwa wstyd, ale upust swojej frustracji daje narzekając na Polskę, ostatnio #!$%@? jaki to prąd w Polsce #!$%@? bo u niego pod Bielgorodem nigdy nie miał przerwy w dostawie prądu, albo jak nasze urzędy dzialaja wolno w sprawie pozwolenia
  • Odpowiedz
Ja bym deportował z całej Unii Europejskiej każdego ruska


@Kamenes:
1) na podstawie jakiego prawa
2) jak byś namówił przywódców wszystkich państw UE do wprowadzenia tak radykalnych środków
3) z czego byś to sfinansował
4) dokąd byś ich deportował, skoro r0sja prawdopodobnie 6 godzin przed wprowadzeniem takiego prawa zamknęłaby ruch lotniczy?
  • Odpowiedz
To trochę jak z Polakami w Anglii, na samym początku pojechali Ci "źli", kradli, robili cuda na kiju, wyrobili złą opinię i później "nornalny" polak, który wyjechał pracować był z marszu zaszufladkowany jako złodziej i alkoholik.


@ScarfaceJohnny: O wypraszam to sobie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Byłem w UK jeszcze przed Unią. Nie kradłem, nie piłem i nie robiłem cudów na kiju. Wtedy jeszcze praktycznie można powiedzieć nie
  • Odpowiedz
@Tang0: U mnie w pracy była rosjanka - zmyła się z niej kilka miesięcy temu, w poprzedniej było też trochę rosjan. Jeden z nich widziałem tłumaczył się na LinkedInie że "nie wszyscy rosjanie są tacy".
  • Odpowiedz