Wpis z mikrobloga

@niewyspany_kot:

no ale po ch... sie tym chwalisz? nie wiem staje wam od tego, że pokażecie screen z wypłaty ?


a dlaczego sie #!$%@? nie chwalic czyms co osiagnal wlasna ciezka praca? XDD jak masz bol dupy to idz na kurs programowania i tez tylej zarabiaj xd
Wy jesteście łykopki takie głupie i naiwne że aż żal. Dzisiaj już jeden mirek pisał o zarobkach 8k, to mu wyjaśniłem dlaczego pisze bajki, to usunął wpis. Co chwila tutaj jakiś przegryw spełnia swoje mitomańskie marzenia. A wy to łykacie jak tanie dzi*ki.
człowieku, skąd w Tobie tyle nienawiści? Chwali się bo może, ma taki kaprys, krzywdy tym nikomu nie robi. Najwyżej wywołuje ból u niektórych osób, dla których to że ktoś zarabia więcej niż minimalna czy średnia to gorzka pigułka.


@yazir: Tu nie chodzi o zawiść tylko o mitomaństwo oraz wywyższanie się.

Mitomaństwo - nieprawdziwość tego typu wpisów już dawno została tutaj wyjaśniona, bo dodawali je ludzie którzy kilka tygodni wcześniej pytali się
nie jestem żadnym devem, konsulting finansowy


@dexterpol: W konsultingu finansowym 7k-20k to zarabia senior, i to w Warszawie. Ty napisałeś żeś Junior. Także musisz dopracować bajki. Moja była dziewczyna jest seniorem w konsultingu finansowym w warszawkich korpo i zarabia właśnie 8k.
@damianooo8: Zdaje sobie sprawę, ze sporo ludzi może myśleć ze to bait ale nie jak mam udowodnić ze nie? Podać swoje personalne dane, stanowisko czy umowę? Wiem, ze większość ludzi w Polsce zarabia #!$%@?, ja miałem szczęście i sie uczyłem. Chciałem sie tu pochwalić bo bezpieczniej z anonima, a chwalenie sie znajomym i rodzinie to proszenie sie o problemy a z bogatego środowiska nie pochodzę :)
@dexterpol: Osiągnięcie 8k w korpo, w branży doradztwa finansowego, to nie kwestia szczęścia, lecz całkowitego poświęcenia się pracy. Widziałem to na przykładzie swojej ex.

a chwalenie sie znajomym i rodzinie to proszenie sie o problemy a z bogatego środowiska nie pochodzę :)


Jeżeli faktycznie włożyłbyś sporo wysiłku i wyrzeczeń aby osiągnąć swój poziom. To miałbyś w dupie opinię zawistnej hołoty. Praca uszlachetnia, ale i uświadamia że zasługujemy na jej efekty.
@dexterpol: Ale ja wiem jak działa Google Dev. Nawet sobie zrobiłem własny layout wykopu po wprowadzeniu wersji 2.0, bo mi oficjalny nie odpowiadał.

Podsumowując. Jeśli chcecie wykopki być bardziej wiarygodni. To polecam historię o zarabianiu zdalnie u zagranicznego klienta w dolarach lub euro. Wtedy po przewalutowaniu wychodzi te 10+ tysięcy.