Wpis z mikrobloga

@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno @NowyTonyHawkTylkoZeRapowy opowiadacie o związku z kobietą jak o jakiejś nagrodzie xD, a z związek z kobietą z zachodu to już nagroda premium

skąd pomysł że to samo szczęście i miód?
mężczyźni tracą życia przez wiązanie się z kobietami
mają mniej czasu dla siebie, nie mówiąc już o psychice

zastanówcie się trochę nad swoim tokiem rozumowania, bo takie myślenie prowadzi do spermiarstwa
@DarthKenobi: A jak miałem ONS z Niemką i byłem w związku z Azerką to się liczy? XD

Związki Polaków z Niemkami i innymi też znam, ale chodziłem tu do szkoły więc nie mówimy tu o pracownikach z magazynów którzy przyjechali jakiś czas temu
@TheOneWhoKnocks: Ziomek, ja skończyłem niedawno 7,5 letni związek z piękną i inteligentną kobietą ponieważ mieliśmy inne potrzeby/priorytety w życiu. Ludzie wiążą się ze sobą w pary z najróżniejszych względów, ale nie ma co ukrywać, że dla wielu kobiet status społeczny jest bardzo ważny w doborze partnera. Jako Polak u kobiet z zachodu na ogół masz trochę pod górkę. Tylko tyle i aż tyle. Reszta to Twoje domysły na temat mojego myślenia,
@DarthKenobi: To działa tak, że kobieta z biedniejszego kraju, wiaże się z miejsowym z bogatszego kraju. Problem zbadany i opisany wielokrotnie, nie ma sensu nad tym kolejny raz się głowić.

W zasadzie jest to wiedza powszechnie znana i istnieje odkąd ludzie zaczeli wyjeżdzać za chlebem za granice.