Wpis z mikrobloga

@TheOneWhoKnocks: wiesz, że nie ma dla Ciebie ratunku? Raz, że znów nadinterpretujesz moje słowa, dwa, że nie wiesz nawet co oznacza "obyty w świecie". Podpowiem - oznacza to, że ktoś taki wie jak po nowoczesnym świecie się poruszać oraz w nim skutecznie funkcjonować. W świecie, nie tylko w Polsce. A tekst o nagrodzie premium to już w ogóle xD. Zastanów się, skąd u Ciebie się u Ciebie wzieło takie rozumowanie i
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno xD
"oznacza to, że ktoś taki wie jak po nowoczesnym świecie się poruszać oraz w nim skutecznie funkcjonować. W świecie, nie tylko w Polsce. "

czy ty siebie słyszysz/czytasz? co to jest za umiejętność? żeby umieć się poruszać po nowoczesnym świecie nie trzeba mieć nawet 105iq

a co do nagrody
sam zacząłeś o jakichś tatuażach, co to ma do rzeczy? inżynier mostów, albo dobry elektryk już nie miałby szans u kobiety?
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Bawisz mnie :) Nie będę Ci już podawał żadnych argumentów bo albo ich nie rozumiesz albo przekręcasz ich znaczenie. Najlepszy przykład to ten o zawodzie. Ja wspomniałem, że mój przyjaciel jest kozakiem w tatuowaniu. Wiesz co to oznacza? Oznacza to, że zarabia na tym mnóstwo hajsu, ma autorytet w tym zawodzie, wygrywa nagrody na każdej konwencji na którą pojedzie i piszą o nim artykuły w gazetach branżowych. To jest magnes
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno

no dokładnie
i teraz idąc twoim tokiem rozumowania
nagrodą jest cipka i to jeszcze zagraniczna? xD

związek to żadna nagroda, to chce Ci powiedzieć i przed takim rozumowaniem chce ostrzec, przez takie podejście kobiety są jakie są

a jeśli taki Mirek z Tczewa myśli że związek rozwiąże mu niektóre problemy, to się grubo myli
zwiazki tylko te problemy przysparzają
  • Odpowiedz
Po co miałbym dalej cokolwiek tłumaczyć skoro cała dyskusja wcyhodzi ze złych założeń? Na dodatek do niczego nie prowadzi, nikt nawet jej nie obserwuję żeby ewentualnie przekonać osoby postronne. Ja nie traktuje związku jako nagrody, nie przeszkadza mi, że "kobiety są jakie są", ani nie uważam kobiet z zachodu za lepsze. Nad poczuciem wartości niezależnym od czynników zewnętrznych pracuję z fachowym terapeutą więc Twoich rad nie potrzebuje. Z mojej strony to tyle
  • Odpowiedz
@DarthKenobi Cóż, przystojni są i to ja facet hetero przyznam. Najstarszy jest inżynierem, młodsi programiści, co najlepsze są to bracia, a ani jeden Polki nie wybrał. Panny też ładne, wykształcone. ehh, a trzeba było się uczyć.
  • Odpowiedz