Wpis z mikrobloga

bądź polakiem w 1939

na twój kraj napada Hitler

masowo morduje twoich pobratymców, więzi w ich obozach, wywozi ich do niemiec i ogólnie słyszysz że jesteś untermensch

hitler kaput, a ty przeżyłeś

80 lat później twój prawnuczek fandzoli na wykop.pl że jak to polacy mogą nie być uznani za białych

Nie wiem ziomek, zapytaj może nazioli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #rasizm #bekazprawactwa #4konserwy
Pobierz
źródło: zapytajhitlera
  • 17
@Sephirionn: wyssane z palca kryteria rasowe nazistów (zależące w dużej mierze od woli współpracy – Czesi, Słowacy i Ukraińcy już nie byli tacy źli ( ͡º ͜ʖ͡º)) to jedno, ale współcześnie wiele razy spotkałem się z opinią wśród najbardziej fanatycznych neonazistów (Anglosasów głównie), że Słowianie nie są rasą białą. Dlatego zawsze śmieszy mnie u Polaków włączanie siebie samych do rasy białej, podczas gdy anglosascy i germańscy
@notrzeba: poczytaj sobie listy frontowe żołnierzy niemieckich i austriackich, my dla nich byliśmy pół-Azjatami, takim stanem pośrednim między ludami Azji Środkowej, a wysoko rozwiniętymi ludami Zachodu. Sam kolor skóry nie klasyfikował nas jeszcze w rozumieniu Germanów czy Anglosasów do rasy białej, bo w ówczesnym rozumieniu do kryteriów rasowych wliczano też np. industrializację czy modernizację, a nie wyłącznie kwestie czysto biologiczne.