Wpis z mikrobloga

Wiecie gdzie są te normalne laski ? poukładane, ogarnięte, porządne ?
#!$%@? od 16 roku życia są zajęte przez gości którzy też są poukładani jednocześnie wychowywali się w dobrych domach gdzie rodzice wspierali a kasa zawsze była
No pomyślcie, płaczecie za jakimiś mistycznymi szarymi myszkami czy porządnymi laskami
a takie właśnie są najbardziej rozgarnięte i nie interesuje ich jakiś spierdoks o wyglądzie gargulca po przejściach z patologicznego domu który w dorosłe życie wstępuje bez żadnego wsparcia biedny jak mysz kościelna XD
I to nie są karyny tylko właśnie porządne kobiety bo biorą sobie porządnych facetów którzy zostali dobrze wychowani
#blackpill #redpill #p0lka #logikaniebieskichpaskow #fakty
  • 16
@nietoperze20: bo ludzie utożsamiają ,,staranie się" z ,,zasłużeniem na coś"
i myślą, że jak będą ciężko pracować to coś im się po prostu należy
gdy tak naprawdę to wynik szczęścia albo wyglądu i efektu aureoli czyli w sumie szczęścia w jakimś sensie
ciężka praca gówno znaczy jak nie spotkasz odpowiedniej osoby która tą ciężką pracę doceni
ile razy w pamiętnikach czy biografiach, radzę poczytać, był wątek, że ta osoba a taka
Wiecie gdzie są te normalne laski ? poukładane, ogarnięte, porządne ?

#!$%@? od 16 roku życia są zajęte przez gości którzy też są poukładani jednocześnie wychowywali się w dobrych domach gdzie rodzice wspierali a kasa zawsze była


@harold97: Przecież to nie stoi obok rzeczywistości. Rozmawiałeś w ogóle z kimś w takim wieku? Z dziewczyną w wieku 16 lat w związku z takim gościem? Poznałeś takiego gościa? A może uważasz, że dziewczyny
@harold97: Chodzę po tym świecie niecałe 30 lat i większość czasu obserwuje uważnie to co się dzieje wokół mnie. Dużo czytam i analizuje. To są wyniki moich obserwacj i doświadczeń więc utkaj pysk chyba, że podajesz przykłady z Twoich obserwacji do których się odniosłem w wypowiedzi lub danych opartych na badaniach naukowych/ oficjalnych statystykach.
@harold97: Żadnych szczegółów w swojej wypowiedzi nie zawarłeś. Poza tym próbujesz na siłę obniżyć wartość tego co napisałem ja. Nie będziemy w taki sposób prowadzić dyskusji. Prowadziłem interakcje z nastolatkami, byłem w związku z dziewczyną o 8 lat młodszą i obserwuje jak to wygląda. Na studiach masz 20 paro latków, jeśli spotykają się z 16 to pewnie na Tinderze lub w klubach ale nawet tam ich powinno nie być (ograniczenie wieku,