Wpis z mikrobloga

Normictwo dalej będzie wam wmawiać, że #blackpill to jakiś wymysł inceli z wykopu i nikt nie ocenia ludzi chamsko po wyglądzie i wygląd nie ma większego znaczenia.

A tu proszę, Natalia od razu rozpoznaje po zdjęciu (GENACH) czy facet jest chadem czy incelem.

Każda #p0lka ma taki radar wgrany, nie ważne co @Jah00 i @Oskar_STS wam powiedzą - gdy kobieta mówi że chce wysokiego i przystojnego faceta to ma na myśli nawet nieogarniętego życiowo faceta bez ramy, ale wysokiego i przystojnego faceta, a nie ogarniętego ale niskiego i brzydkiego faceta z idealnym social skillem, ramą, grą, statusem itd.

#blackpill #redpill #tinder #tinderawka #bekartytindera
P.....c - Normictwo dalej będzie wam wmawiać, że #blackpill to jakiś wymysł inceli z ...

źródło: blackpill1

Pobierz
  • 4
@Pozytywny_gosc: Jak ma tylko te atrybuty do oceny to po nich ocenia. W innym przypadku są ważne inne aspekty. Dlaczego kobiety oceniają głównie po wyglądzie? Bo większość osób która randkuje siedzi na Tinderze, mają one zbyt wiele wyboru, mogą dokonywać selekcji więc przesuwają jak najszybciej palcem po ekranie odrzucając za najmniejszą rzecz jaka może im się nie podobać. W realu wygląda to znacznie inaczej. Jak zagada do niej debil z wyglądem
Każda #p0lka ma taki radar wgrany, nie ważne co @Jah00 i @Oskar_STS wam powiedzą


@Pozytywny_gosc: Ale ja właśnie to przecież mówię. Tylko ty nie umiesz chyba czytać, albo nie rozumiesz słów tylko żyjesz w swojej bajce. Spoko, żyj sobie, tylko nie wmawiaj mi rzeczy, których nie napisałem. Ty też masz taki sam radar. Gdybym ci kazał wybrać najbogatszych facetów po zdjęciach to też byś wybrał tych najprzystojniejszych, najwyższych i najlepiej ubranych,