Wpis z mikrobloga

  • 0
@najs_sc: ja #!$%@?, ale trafiłeś z tym chłodzeniem xD to faktycznie chodzi jak rakieta, dopiero po ograniczeniu CPU do 80% manualnie normalnie chodzi, zaraz zobaczę czy to będzie widoczne w grach, jak tak to jade do sklepu w poniedziałek i maja mi zwrócić pieniądze, co to ma być
  • Odpowiedz
@EvineX: witaj w świecie gejmingowych laptopów xD przerabiałem to już. Przez 2 lata miałem jednego z Ryzenem 7 i RTX 2060 i jednego z Intelem i5 i rtx 2070. Ten z Ryzenem po wyłączeniu boosta był w miarę cichy i chłodny jak na moc, jaką oferował. Ten z Intelem to było gówno dobijające do 100 stopni i głośne jak suszara. Oddaj do sklepu, szczególnie że Acery to low endy i dużej
  • Odpowiedz
  • 0
@najs_sc: będę dzwonił do MM gdzie kupiłem w poniedziałek i się dowiem, jak nie to dam to do stanu fabrycznego bez tego throttelingu do 80%, dam im to na blat i zapytam czy tak ma działać laptop w stanie spoczynku, nie wierze ze będą mi to w stanie wytłumaczyć i raczej będą musieli przyjąć zwrot mimo odtworzonego pudełka (według paragonu przyjmują zwrot do 14 dni ale w nieotworzonym stanie)

https://www.alternate.de/html/product/1760767?partner=goadwoPLA&partner=goadwomPer&campaign=300310992&adgroup=23549733792//Mobil&campaignCode=STREICHP_OFFPAGE&gclid=Cj0KCQiAgOefBhDgARIsAMhqXA7-gVjNVj9rusQaAx6fl-eNLjtJnF4YZ92ELBSlHv4NX5ThHi6_8K4aAu5XEALw_wcB#product-details-tab

taki
  • Odpowiedz
@EvineX poczytaj sobie czy to nie wina BIOSa np.

Jak kupowałem 3/4 lata temu Legiona to właśnie już na start było coś #!$%@? w biosie i wiatraki chodziły na maksa w losowych momentach - jak naprawiłem to już było git, choć teraz w czasie grania to bez słuchawek powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@EvineX: graty xD ja miałem 2 omeny 15. W jednym zaczęła zacinać się klawiatura po kilku miesiącach grania zanim podpiąłem zewnętrzny monitor i klawiaturę, a w drugim uszkodziła się płyta główna i były trzaski w głośniku chwilowe. Mam nadzieję, że Twój będzie działał dłużej bezproblemowo.
  • Odpowiedz