Wpis z mikrobloga

Papa Smerfik również 24ego lutego póki co zakończył oficjalnie karierę strimerską. prawdziwy powód to oczywiście ban na donejty. uparcie kłamie, że ma z reklam 45 000zł miesięcznie i to mu wystarczy ;D A nawet na SocialBlade górne widełki podają, że ma max 8,6k dolarów choć w Polsce raczej się patrzy na dolne widełki czyli 538 dolarów. Temu chce wrzucać już po 2 odcinki dziennie lub jeden godzinny. używajcie adblokerów ;-) Podobnie jak Gruchal tak i Rafałek jest zapatrzony tylko w kasę i chce, żeby każdy mu zazdrościł ile to on niby zarabia. a całe jego życie to jeżdżenie zdemolowanym gratem, żarcie fastfoodów i fetysz do meneli bezdomnych. kobiety go nie interesują wcale.
#gural #danielmagical #patostreamy #papasmerfik #donejty #elk #patologiazmiasta # #bezdomnosc
MILIARDER_007 - Papa Smerfik również 24ego lutego póki co zakończył oficjalnie karier...

źródło: papak

Pobierz
  • 12
@MILIARDER_007: może mi ktoś wyjaśnić czemu nie może wprost powiedzieć, że ma bana? A co do tych mitycznych zarobków, to nie liczy się tylko ilość widzów co jakość. Wśród jego widowni przeważają sebki i karynki, co widać w komentarzach, więc jego wyświetlenia nie są tyle warte co np. Historii bez cenzury czy takiego nawet takiego Midla.
@MILIARDER_007: @WaltherW Co do tych mitycznych zarobków to sprawa jest prosta jak dla mnie.
Gość pochodzi z patologii (wiadomo na to się wpływu nie ma), wykształcenia też żadnego nie ma, widać że o prostych rzeczach nie ma pojęcia więc pewnie ma bardzo duże kompleksy więc tymi kwotami które podaje za każdym razem inne próbuje komukolwiek zaimponować lecząc te swoje kompleksy.
No ale on zaraz powie że to nie o to chodzi
@MILIARDER_007: dostał bana na dony (swoją drogą dlaczego tylko on) i jak nie ma kasy to nie ma streamów, proste. Jeszcze ostatnie dwa razy starał się udawać że robi to dla widzów i było widać że tylko kwestia czasu kiedy zrezygnuje z wynajmu domku bo to ekstra koszt. W sumie jest mu to na rękę bo ma powód żeby wywalić ekipę na ulicę gdzie przez lato powstawać będzie nowa seria odcinków.
może mi ktoś wyjaśnić czemu nie może wprost powiedzieć, że ma bana?


@WaltherW: bana załatwił mu jego wróg PATOWERYFIKATOR. papa nie może znieść smaku porażki i temu wkręca, że żadnego bana nie ma tylko nie chce mi się już strimować ;-)