Wpis z mikrobloga

@Gzyro: ja nawet jestem lekko nieśmiały, to trochę to dodaje skrzydeł na rozmowie o prace np ale nie uznalbym tego efektu za jakiś fajny efekt dla którego mógłbym się od tego uzależnić. Jedyny efekt to jak zmieszasz z alko i #!$%@? dostajesz amnezji a potem idziesz spać. Ale nie warto tego w ogóle robić, już lepiej samo alko. Podobno te inne benzosy lepiej robią, relaksuja cialo np taki diazepam
@Gzyro: Bezno dostałam kiedyś po pogrzebie, są dla ludzi nerwowych, ciągle wkur...nych, tłumia emocje, uspokajają. Zamulają. Idealne na żałobę, żeby nie wyć. Jak widzę na pogrzebach tych ludzi nieruchomych bez żadnych emocji a przecież stracili np. meża czy matkę to już wiem że są naćpani bezno od lekarza.
@arinkao: Dociera dociera, ale receptory gaba mam dobre, potrafię zasnąć w 5 minut na trzeźwo, 0 lęków przed wyjściem czy coś.
Meh to chyba nie dla mnie serio.
@Gzyro: Tak często piszesz o lękach że zastanawiam się czy nie jest coś na rzeczy. Wg mnie taki lek nie działa stricte przeciwlękowo nawet, tylko ma spowolnić, zamulić, sztucznie uspokoić.
Gdybyś akurat był w mega stresowym położeniu, jakieś ujowe wydarzenia w życiu nagle zburzyły by wszystko w mak to zrozumiałbyś po co to wymyślili. Nie jedz jak nie musisz, nie ma po co.
@arinkao: Niee napisałem o lękach, bo wiem że na zdrowe osoby to nie działa, tylko rozluźnia itp.
w żadnym wypadku nie mam czegoś takiego w 100% wolę być bardziej trzeźwy niż zbenzowany.
Nie wyobrażam sobie wyjść z domu po benzo.
@arinkao: Wziąłem 10mg klona jednak i zero XD Jedynie uspokojenie mega i senność.
A takie 2 browary euforia itp.
Masakra benzo solo do rekreacji się nie nadają komppletnie.