Wpis z mikrobloga

Zawuważyliście jak deklaracje polskiej prawicy na temat ich cenienia "KONKRETNYCH LEPSZYCH MIGRANTÓW" są obłudne i wystarczy kilka miesięcy, żeby rzeczywistość je zweryfikowała i wylazł kołtun podpalający stodołę? xD

[2015-2021]

MY NIE CHCEMY ARABÓW, OBCYCH KULTUROWO MUSLIMÓW

DAJCIE TU SŁOWIAN CHRZEŚCIJAN, TAKICH UKRAIŃCÓW NA PRZYKŁAD

[2022 przez tydzień uniesienia i entuzjazmu]

O SUPER UCHODŹCY Z UKRAINY TO SPOKO, BIALI CHRZEŚCIJANIE! :-DDD

[2023]

MAM ICH DOŚĆ, JAKIM PRAWEM INNY NARÓD NIE ZAMIENIA SIĘ W POLAKA PO PRZEJŚCIU NARNII W MEDYCE I ŚMIE MIEĆ SWÓJ JĘZYK, CHOLERNE UKRY, POWTARZAM U K R Y, ROZUMIECIE JAK MÓJ PLEMIENNY ZIEMNIACZANY MÓZG ODDZIELA OBCE LUDZIKI NA PLANSZY OD SWOICH? WSZĘDZIE TEN UPADLIŃSKI, WSZĘDZIE GADAJĄ W TYM SWOIM JĘZYKU, PO CO ONI TUTAJ SĄ, WON DO SIEBIE, MAM DOŚĆ, POLSKA DLA POLAKÓW

[Im dalej w las 2023]

CO? KAUFLAND WPROWADZIŁ DWUJĘZYCZNE NAPISY W CHORZOWIE? TO JEST POLSKA NIE JAKIŚ ŚLĄSK, NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK INNE JĘZYKI W GRANICACH POLSKI, TO JEST POLSKA CZYSTA Z KRWI, TO #!$%@? ŻE MAM NA NAZWISKO KARTOFLASZCZUK, BABCIĘ Z BIAŁORUSI A STAREGO PRZODKOWIE PRZYPEŁZLI SPOD WIEDNIA, POLSKA TO CZYSTA ETNICZNIE KRAINA GDZIE TYLKO PO POLSKU WOLNO MÓWIĆ, ROZUMISZ TO DLA MNIE JAK TU PISZE W DWUTYSIĘCZNYM DWUANSTYM TEJ JO?

Taka to jest otwartość polskiego prawaka na inność, może się wypierać, może nie przyznawać nam normalnym ludziom racji, ale zawsze będzie kierować się małpimi instynktami i warczeć na istotę spoza płotu jak plemienne zwierzę, dając się nim porwać jakby nie miał płata czołowego xD Ostatnio okazało się, że nawet Ślunsko Godka jest wynaradawianiem monoetnicznego Husarza i wszystko ma być jedne oraz od linijki xD

I to ta klaunia banieczka ujada, że lewactwo chce zrobić z ludzi monotonne i niczym nie odróżniające się roboty bez tożsamości, a sami po roku przebywania z większą grupą spokrewnionych etnicznie Słowian zza miedzy dostają piany na pysku xD Po prostu jesteście plemiennymi ksenofobami, to nie tak, że nie lubicie czarnych i boicie się muzułmanów, wy po prostu boicie się każdego spoza waszego horyzontu nieuka i prostaka, face it xD

Ale niech ksenofob z Niemiec, Holandii albo UK obrazi Polaka. NIECH TYLKO SPRÓBUJE.

#bekazprawakow #ukraina #rosja #wojna #uchodzcy #neuropa #4konserwy #ukrofile #ukropolin #konfederacja #bekazkonfederacji #slask #jezykiobce #heheszki #takaprawda #polska
KazachzAlmaty - Zawuważyliście jak deklaracje polskiej prawicy na temat ich cenienia ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-23 o 19.04.23

Pobierz
  • 9
@Kazach_z_Almaty: nikomu nie przeszkadza sama obecność Ukraińców. Problemem jest to, że Polacy stają się obywatelami drugiej albo i trzeciej kategorii, bo obcy dostają przywileje. No i przypominam, że za granicą napisów po polsku nie uświadczysz, więc dlaczego w Polsce mają być po ukraińsku?