Wpis z mikrobloga

Z artykułu z New York Times-a:

"jeśli chodzi o korzyści z masek na poziomie populacji, werdykt jest następujący: nakaz masek okazał się fiaskiem. Sceptycy, których zaciekle wyśmiewano jako dziwaków i cenzurowano jako „dezinformatorów” mieli rację. Eksperci głównego nurtu mylili się"



#covid19 #nauka #ciekawostki #medycyna #gruparatowaniapoziomu #takaprawda #polska #swiat
hansschrodinger - Z artykułu z New York Times-a:
"jeśli chodzi o korzyści z masek na ...

źródło: FpkMTK5XoAAjkrO

Pobierz
  • 36
@hansschrodinger:

czy się zreflektują? LOL

oni do końca życia będą opowiadać o kroplach śliny, o chirurgu na sali operacyjnej i sikaniu w spodnie :)

na wypadek gdyby ktoś nie znał argumentu z sikaniem w spodnie:
https://preview.redd.it/j0fe4zr4g7c51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=228a2b0c4bacbe41c4fa4d04b9c7d3da23eb4044

głąby nosiły tą samą maskę miesiącami co 15 minut wyjmowali i wkładali do kieszeni i myśleli że chronią tak babcie w sklepie... a jak zionęli jadem jak im się tego gifa wklejało:
Adam_Prosty - @hansschrodinger: 

czy się zreflektują?  LOL

oni do końca życia będą ...

źródło: GR98mL

Pobierz
aż mnie korci aby zawołać tych kowidian ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: wołaj jak masz jak.
niech robią salta :)

nie raz wklejałem powyższego gifa
wklejałem metaanalizę z 2018 że maski nie działają, wklejałem metaanalizę CDC z 2021 że dają małą lub żadną ochronę, wklejałem artykuły z onetu że maska chirurgiczna już nie chroni przed omikromem :)

za każdym razem takie samo wyparcie :)

oni do końca
@ArcymagOgnia:

ale o co chodzi bo to szury klocily sie z ludzmi tylko po to zeby zalozyc maseczke?


Coś pomyliłeś mirek. Chodzi o to że maseczki nie działały i ludzie którzy o tym pisali byli wyśmiewani i tak dalej (tak jak to pisze w tym cytacie z wpisu) a był przymus i np. w Polsce był on nielegalny

to ludzie ktorzy zalozyli maske na 5 minut w sklepie to covidianie XD?