Wpis z mikrobloga

Z artykułu z New York Times-a:

"jeśli chodzi o korzyści z masek na poziomie populacji, werdykt jest następujący: nakaz masek okazał się fiaskiem. Sceptycy, których zaciekle wyśmiewano jako dziwaków i cenzurowano jako „dezinformatorów” mieli rację. Eksperci głównego nurtu mylili się"



#covid19 #nauka #ciekawostki #medycyna #gruparatowaniapoziomu #takaprawda #polska #swiat
hansschrodinger - Z artykułu z New York Times-a:
"jeśli chodzi o korzyści z masek na ...

źródło: FpkMTK5XoAAjkrO

Pobierz
  • 36
@hansschrodinger: a ja mam pytanie o maseczki noszone w japonii przed pandemią. Tam noszą od lat, żeby 'innych nie zarazić' w pociągach, autobusach itd.
Nie jestem pewien czy do dziś nie ma nakazu pandemicznego noszenia maseczek. Tak samo jak w UK przy w jazdach na eventy?
@hansschrodinger: jak to możliwe, że NWO I Klaus Schwab pozwolili przeprowadzić takie badanie i do tego jeszcze opublikować taki artykuł w ny Times!? Toż to niemożliwe! Pewnie jakiś spisek, trzeba jednak nosić maski bo oni chcą żebyśmy nie nosili.
głąby nosiły tą samą maskę miesiącami co 15 minut wyjmowali i wkładali do kieszeni i


@Adam_Prosty: wykopek dobitnie o szurach.

No ale serio, kowidianie to akurat maseczkę prali/wymieniali jednorazówkę, to wolnomyśliciele negujący sens nakazów nosili dwa lata tę samą zaplutą szmatę, czym jeszcze się chwalili, jakoby pokazując, jak "mają #!$%@?", no ale zabrakło jajek, żeby całkiem jej nie nosić, kiedy był zakaz xD
@hansschrodinger: Ależ ja jestem spokojny. W przeciwieństwie widzę do ciebie, bo aż musiałeś się spłakać do modka, żeby skasował argument prostujący twoją bzdurę, bo na d-word się oburzyłeś xd

@zxc21 No mnie to trochę rozbraja, że 3 rok od początku pandemii i jak dotąd dosłownie każdy hot tejk szurów potrafiłem obalić w max 15 minut czytając źródła, które podają xD
@aegispolis:

Ależ ja jestem spokojny. W przeciwieństwie widzę do ciebie, bo aż musiałeś się spłakać do modka, żeby skasował argument prostujący twoją bzdurę, bo na d-word się oburzyłeś xd


A co zabolało zgłoszenie obrażania? Chyba nie jesteś jednak spokojny? Bo jak to ktoś nie lubi wyzywania od idioty, jak tak można! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


żeby skasował argument prostujący twoją bzdurę


Jak dotąd to nic nie obaliłeś,
A co zabolało zgłoszenie obrażania? Chyba nie jesteś jednak spokojny? Bo jak to ktoś nie lubi wyzywania od idioty, jak tak można! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: xD Pic rel, taki obraz twój

Póki co, to ja wykazałem, gdzie była kolejna, jak zwykle, szurska manipulacja i jeszcze nikt mi nie udowodnił, że nie mam racji. Ot milczenie i usuwanie postów. Typical szur stuff. Ale wmawiaj się, że
a.....s - > A co zabolało zgłoszenie obrażania? Chyba nie jesteś jednak spokojny? Bo ...

źródło: kjxPkKBarBw1uF6Zkx4v4Bze67Kvfrte

Pobierz
@aegispolis

Póki co, to ja wykazałem, gdzie była kolejna, jak zwykle, szurska manipulacja i jeszcze nikt mi nie udowodnił, że nie mam racji. Ot milczenie i usuwanie postów.


Typie ty nic nie wykazałeś a już ogłosiłeś wygraną xD

Jeszcze raz ci mówię że ja tego nie zgłaszałem, ale skoro wolisz walić chochoła to rób to dalej, twój wybór.

Wprowadzenie przymusu masek okazało się klapą, tak jak wiele innych interwencji medycznych w przeszłości