Wpis z mikrobloga

@Nacr00xx hejt na ruskie ścierwo? czyli co, jak powiem, że gówno to gówno to jestem hejterem? jak grupa uzbrojonych ludzi właśnie do ciebie do domu, zgwałcą kobiety i dzieci, facetów wykastruja, a na koniec rozpierdziela ci dom, to rozumiem, że będziesz czuł tylko niesmak? jesteś chorym człowiekiem i lepiej się lecz.
  • Odpowiedz
  • 2
@vootz: Jak juz mowisz o porownywaniu to po #!$%@? daleko szukac, wystarczy sama Polska, co bylo za tej niewinnej kacapskiej komuny a co jest teraz pod tym imperialistycznym tyranskim amerykanskim butem. Na kibel juz sie nazbieralo tymi wysrywami?
  • Odpowiedz
Cały naród rosyjski nadaje się tylko do jednego ale nie napiszę do czego bo dostane bana tym razem juz permanentnego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Disscord93: do jedzenia czarciego gówna xD
  • Odpowiedz
  • 0
Rosja powina byc zniszczona tak samo jak USA.


@Nacr00xx: *Rosja powina byc zniszczona przez USA.
Poprawilem, nie musisz dziekowac.
  • Odpowiedz
@obk: Jak to się ma w ogóle do tego co napisałem? Tak oskarżacie "onuce" o brak merytoryki, a nie potrafisz nawet przeprowadzić normalnej rozmowy i odnieść się do czegokolwiek, od razu emocjonalne ad hominem - co tylko udowadnia co piszę wyżej. Tak, zajebiście jest w tym kraju i w neoliberalnym świecie. Od kryzysu do kryzysu, coraz większe rozwarstwienia społeczne, żyjemy w najlepszych czasach jakie były, a wszyscy są nieszczęśliwi, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@vootz: wez sie nie kompromituj, sprawdz sobie najpierw dlugosci lancuchow produkcyjnych we wspolczesnych czasach to moze zrozumiesz ze trzeba byc w sojuszu i wspolpracowac by miec cokolwiek. Wez ty przestan #!$%@? bo jakos dzieki zwyklej pracy mam co jesc, mam ubrania, mam opieke medyczna, realizuje swoje zainteresowania i spokojnie moge sobie pozwolic na rozrywke i wakacje. #!$%@? jakby ludzie z glodu umierali a nigdy w histori przecietny europejczyk nie mial
  • Odpowiedz
@vootz: To by było przyjemne pod względem romantycznym, ale zahaczę jeszcze o omawianą tematykę:

dosłownie wszystko tu jest skomplikowane, takie zero-jedynkowe myślenie to oznaka spropagandyzowanego normika; czemu rosja zaatakowała? to to samo przeprane myślenie co o kubie, iranie, korei polnocnej, wenezueli - sa powody, dlaczego te państwa są w takiej sytuacji, a nie innej i polecam dowiedzieć się całego kontekstu historycznego, żeby wydawać jakiekolwiek oceny publicznie (podpowiedź: prowokacje i sankcje
  • Odpowiedz
  • 0
Jakim krajom zniszczonym przsz USA? Nie znam takiego.


@obk:

Spokojnie, ja nie zamierzam bronić Rosji w żadnym aspekcie. #!$%@?łem się tylko do OPa za to głupie zdanie powyżej.
A co do RU uważam, że nie ma co się ekscytować, bo proces jej rozpadu już się rozpoczął. Może zajmie 5 lat może 20. Kwestią czasu jest kiedy terytoria zauralskie trafią do zachodniej strefy wpływów.
  • Odpowiedz
USA chciały mieć większą strefę wpływów w konkurencji z ZSRR. I dlatego #!$%@?ły cały półwysep.


@Jin: powiedz to losowemu koreańczykowi to ci napluje do mordy. Nie dość, że to komunistyczna północ zaatakowała z pomocą Chin to jeszcze stanęło na podziale tylko dlatego, że zachód bał się użycia broni atomowej przez kacapów. Nie wiem w jakiej alternatywnej historii żyjesz

Korea Północna jest taka biedna przez nadmierne zbrojenie. To efekt traumy po
  • Odpowiedz
  • 0
no dokładnie, to trauma po bombardowaniach a nie kult jednostki, korupcja na niespotykanym poziomie i codzienny terror


@rimyi:

Nie wiesz jak byłoby bez
  • Odpowiedz
@Jin: bardzo zwiewnie przemilczałeś która strona rozpoczęła wojnę

25 czerwca 1950 roku wojska Korei Północnej (liczące 415 tys. żołnierzy wspartych 150 czołgami i 150 samolotami różnego typu[1]) zaatakowały terytorium Korei Południowej, przekraczając 38 równoleżnik i zdobywając wkrótce Seul. Armia południowokoreańska licząca 150 tys. ludzi, 40 czołgów i 14 samolotów[1] nie miała szans samodzielnie oprzeć się inwazji. W odpowiedzi na agresję Rada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła 27 czerwca na podstawie art. 42
  • Odpowiedz
  • 0
@rimyi:

Czyli jak był powód to zniszczenia się nie liczą? Bo już wyżej pisałem - wtrąciłem się tylko po to, żeby OP nie pisał takich głupot, że USA to nigdy nikogo nawet kwiatkiem.
  • Odpowiedz
@Jin: nie wiem czego się spodziewasz w momencie, w którym wrogie wojska są przy Busan zajmując 95% półwyspu. Mieli wywiesić białe flagi i prosić o litość komunistów? Ty już się lepiej nie wtrącaj bo nie potrafisz wyciągać prostych wniosków
  • Odpowiedz
@Disscord93: Nieźle cię wytresowano wykopku. 144mln. ludzi do piachu, razem z mniejszościami etnicznymi, oraz ludźmi siedzącymi za sprzeciw władzy. Nawet Hitler i Stalin się tak nie zapędzali.
  • Odpowiedz