Wpis z mikrobloga

Muszę kupić prezent pewnej osobie. Mam na to 550 zl. osoba ta chodzi na grzyby, wędkuje i strzela. Do głowy przychodzi mi nóż, wędka feeder albo kolowrotek. Podrzucicie jakieś propozycje? Budżet nieprzekraczalny. Rzeczy mają być jak najbardziej uniwersalne tzn. nóż żeby się przydał na grzybach i łowieniu, feeder żeby nie miał za małego albo za dużego CW, kołowrotek w sumie pod feedera.
#noze #wedkarstwo #grzyby
  • 16
@Scutacarus: No nie wiem, więc wybieram coś co sam bym chętnie chciał dostać.
Poza VDE dałem również propozycje z Shimano. Kołowrotek rzecz dyskusyjna, dobrany żeby był to zestaw i jakaś spójność.
No domyślam się że victorinox za 6x tyle będzie lepszy tutaj raczej nikt zszokowany nie będzie. Opis nie był jasny więc dobrałem zestaw za 500-550 zł z kija, kołowrotka i noża w sumie dość mega uniwersalnego i znanego mimo śmiesznej
@bezi more mam, nie lubię jej ostrzyć mimo że sama w sobie spoko a też nie jakiś najniższy model ich. Victorinox ma bardzo przyjazna dla użytkownika sta. używam i w kuchni i w terenie. tak jak Ty polecam go bym chciał ;p
@bezi @bezi more mam, nie lubię jej ostrzyć mimo że sama w sobie spoko a też nie jakiś najniższy model ich. Victorinox ma bardzo przyjazna dla użytkownika sta. używam i
@Szym3kSzym3k:
- Ontario Rat 2 za 200zł (świetny jako EDC, przyda się i na grzybach i na rybach)
- bon 300zł do sklepu Drapieżnik (duży asortyment jeśli chodzi o feedera)