Wpis z mikrobloga

Logika prawaków/konfederatów:

Zaostrzenie prawa aborcyjnego, coś co ma faktyczny wpływ na życie wielu Polaków. - Temat zastępczy, Lewaku, PiS was ograł.

Parę produktów z robaków zostało dopuszczonych na Europejski rynek, nikt nie każe ci ich jeść. -ZAPOMNIJCIE O AFERACH PISU!!!! TO LEWACTWO, KO I EU TO NAJWIĘKSI WROGOWIE ZABIORĄ WAM MIĘSO A W TYM ROKU WYBORY.

Znowu zrobiliście z siebie największych klaunów, no cóż.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
  • 37
@McWozniak: To jest fantastyczne zjawisko. Oni mówią o tym, że media straszą jakimis katastrofami (pandemia, globalne ocieplenie) by specjalnie siać panikę natomiast sami padają ofiarą właśnie takich czarnych scenariuszy pisanych pod tezę. Mówią o niezależnym myśleniu a idą w przeciwną skrajność dając się manipulować politycznym trollom i koncernom paliwowym.
@L3stko: Równa pochyła to nie myślenie o przyszłości jak będą chcieli zakazać mięsa to razem wyjdziemy na ulicę, póki co chodzi o nowy produkt na rynku, a wolnościowcy się zesrali o to.
Jakbym miał w każdym temacie tak myśleć ja ty to na wszystko bym się oburzał, i niczego nie popierał bo przecież Legalizacja maryśki to pierwszy krok do rozdawania mefedronu w przedszkolach
@L3stko: już nie mówiąc że śmieszy mnie przytyk o "myśleniu o przyszłości" od konserwatysty, jak chodzi o ropę to jakoś nie widziałem przyszłościowego myślenia u was że może lepiej faktycznie zacząć się oduzależniać od surowca który nie jest nieskończony i który w przyszłości będzie kontrolowała coraz mniejsza garstka osób. W tym przypadku to akurat najlepiej żyć chwilą i nie myśleć o przyszłości co nie? A nagle jak chodzi o szurskie teorie
Teraz nie, ale przy pomysłach tych de###i nie wiadomo co będzie za rok. Z wami problem jest taki, ze myślicie tylko „tu i teraz”. Nie interesuje was przyszlość


@L3stko: Serio uważasz, że w kapitalizmie i w demokracji gdzie 99% społeczeństwa uwielbia mięso, rzady są w stanie zmusić ludzi do nie jedzenia mięsa? Poważnie tak uważasz?
@McWozniak: Nie tylko w farmerów ale przecież samo "big korpo" bo było tym oburzone, bo mięso i nabiał to jest jeden z lepiej sprzedających się produktów. Nie wspominając o utracie dostępu do żelatyny gdzie "big pharma", przemysł kosmetyczny czy cukierniczy też byłby z tego nie zadowolony. Po prostu zakaz mięsa jest tak nie realny w naszym społeczeństwie, że aż glowa boli. Zbyt wielu wpływowym stronom zależy na istnieniu tego całego rynku.
@RumperPrumper: masz rację dokładnie tak jest połowa moich znajomych siedzi w u w pierdlu w UK bo nie użyli zaimków zhe/zir do sąsiadki mojej, najgorsze jest to że tydzień wcześniej używała zaimków froggy/frogself i jak w sądzie moi znajomi tłumaczyli że nie byli na czasie, to obrona zauważyła że sąsiadka już nie miała zielonych włosów a niebieskie i że można było się domyśleć że nie jest już frog-kinem a niebinarną półkobietą