Wpis z mikrobloga

Logika prawaków/konfederatów:

Zaostrzenie prawa aborcyjnego, coś co ma faktyczny wpływ na życie wielu Polaków. - Temat zastępczy, Lewaku, PiS was ograł.

Parę produktów z robaków zostało dopuszczonych na Europejski rynek, nikt nie każe ci ich jeść. -ZAPOMNIJCIE O AFERACH PISU!!!! TO LEWACTWO, KO I EU TO NAJWIĘKSI WROGOWIE ZABIORĄ WAM MIĘSO A W TYM ROKU WYBORY.

Znowu zrobiliście z siebie największych klaunów, no cóż.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
  • 37
@RumperPrumper:

: a pamietasz jak bylo z gejozą? Najpierw w takiej Anglii czy Stanach chcieli sie tylko odwiedzac w szpitalach a teraz jak do kogos powiesz innym zaimkiem to idziesz do paki.


Pamiętam jak to było z katolicyzmem, gdzie za spalenie własnej biblii, zawieszenie obrazu tęczowej Maryji czy machanie tęczowym krzyżem policja ci wbija na chate i jak to było w miejscu publicznym to ci grozi grzywna albo paka

Art. 196
@RumperPrumper: Słuchaj, jak nie masz kręgosłupa moralnego to nie z tym do mnie. Ja ci po prostu mówie, ze u nas są takie fakty jakie są. 100 ludzi skazanych w zeszłym roku za obrażanie wymyślonych uczuć religijnych. Ty po prostu to negujesz i płaczesz że gdzies tam za ocenem skazują za zaimki. W dupie mam jakieś góry i oceany jak na moim podwórku skazują za brak uszanowania dziada na chmurce xD
@McWozniak: wiadomo, lewactwo jest najmądrzejsze i nigdy, ale to nigdy żadnych turbo kretynizmów bijących na łeb prawackie wysrywy z siebie nie wydało. No, takie porządne to lewactwo, że o ja cie #!$%@?ę, a komunizm i plany #!$%@? obywateli w zadki poprzez zakazy posiadania samochodów to urojenia, co nie?
@Xeardo:

wiadomo, lewactwo jest najmądrzejsze i nigdy


Ale ja nigdzie tego nie powiedziałem, ty dosłownie twierdzisz tak tylko o prawicy że oni są święci i nigdy niczego głupiego nie mówią, nawet w tym wątku wspomniałem o lewicy która była słusznie #!$%@? przeze mnie tak jak i inne osoby które tu uważane są za lewaków.
@Xeardo: a gdzie ja napisałem że lewica jest święta? Zawsze tak jest że jak pisze o krytyce prawactwa to przychodzi oświeceniec jak ty i mówi "a co z Lewakami" jakby lewica nie była grillowana przez wszystkich, łącznie z samymi lewakami. Zaczynam mieć wrażenie że tacy jak ty po prostu nie potrafią zdzierżyć krytyki i uprawiają projekcje (sam bez powodu zasugerowałeś że uważam lewice za święta lol)
w tym przypadku to nie lewica robi z siebie klaunów więc, nie.


@McWozniak: pewnie, że robi z siebie klaunów - tylko do tego się nadaje bo to są wszyscy ludzie skrajnie niepoważni.