Wpis z mikrobloga

@Erlein:
Sprawdziłam więcej niż jeden i widać, że tam się jakieś Halinki triggerują pod postami. Nigdzie nie napisałam, że młodych dziewczyn tam w ogóle nie ma, pewnie jakieś się znajdą.
Natomiast nigdy nie miałam konwersacji z inną kobietą o artykule na polki.pl xD
Spotykam się z tym tylko na wykopie i u babci, jak zakupi najnowsze wydanie Twojego Imperium.
  • Odpowiedz
@Erlein: nie czytałem komentarzy pod postem, ale Ty zdecydowanie nie przeczytałeś artykułu.

Mój Olek oczywiście już dawno wrócił do pracy i... zarabia mniej ode mnie. Czy to dla nas problem? Żaden. Czy jest uważam, że jest mniej wartościowy? Nie. Ma fajną pracę, rozwija się i robi super rzeczy, więc... gdzie miałby być problem? - mówi.
  • Odpowiedz
@Erlein facet nienmoze wiecej zarabiac bo gdzie rownosc, mniej tez nie moze bo niedorajda. nie moze okazywac emocji bo ciamajda, ale tez nie moze byc twardy bo toksyczna meskosc
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: Wytykamy hipokryzje, a to że facet ma być facetem, to jest dążenie do męskiego ideału, co popieramy, tak samo jak dążenie do ładnej estetycznej sylwetki, ale dążenie to, nie jest powodem, aby wyśmiewać i szkalować ludzi otyłych nieestetycznych. I podobnie jest z męskością wśród mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Erlein:

nie potrafią wkręcić śruby


#!$%@? mój teść podobno kończył technikum samochodowe, potem jakieś asp na kiju (xD)
jak zmieniałem padnięty akumulator na parkingu, to patrzył na mnie jakbym demony przyzywał.
  • Odpowiedz
aby wyśmiewać i szkalować ludzi otyłych


@BlueTony: zdefiniuj "wyśmiewanie i szkalowanie ludzi otyłych" bo to bardzo mgliste określenie i bardzo podatne na subiektywizm. Poweidz jakiejś niezdrowo wyglądającej "influencerce" na tiktoku (społeczny rak btw) że może lepiej żeby nie próbowała wmawiać młodym i dzieciom, że można być zdrowym w każdym przedziale wwagowym (bo to kłamstwo) to od razu zwyzywa cię od "fatfobów" (cokolwiek ten frazes znaczy)
  • Odpowiedz