Wpis z mikrobloga

Anna D. to numer tożsamy, numer poruszajacy się po trasie IW.
Miała telefon a w nim kartę zajetestrowana na Pawła. Na początku powiedziała policji że to nie jej numer.
Później wynajęła adwokata .Wielu informacji na jej temat nie ma aby chronić jej prywatność.
Anna D. znała Pawła, Adria, i zaginioną.
Po drodze tożsamej mogla poruszać się autem lub pieszo.
Wg. ustalen policji miała być w konfilkcie z IW.
Zeznała że w noc
@karolczacza: Nie wiedziałam, ze był zarejestrowany na Pawła .
To trochę dodam, ale wstawiam znaki zapytania, nie znam szczegółów

NT pojawił się w śledztwie późno ( kiedy ?) . Sprawę nagłośnili dziennikarze Polityki ( artykuł jest tylko dla prenumeratorów). Nieprawidłowości w śledztwie wychwycił Marek Dyjasz. Prokuratura Gdańska zareagował dość gwałtownie na zarzuty i wystosowała oficjalne pismo w tej sprawie. Według prokuratury w śledztwie nie doszło do żadnych zaniedbań, a NT został
Tak , dużo ludzi twierdzi że Joanna S i Anna D. to jest jedna i ta sama osoba, ale żeby było ciekawiej drugiw tyle twierdzi że to różne osoby.
Ta Anna D. też miała faceta z gangsterki. Nic nowego. Tam prawie każdy znał się z jakimś gangsterem. Jak sie w to zagłębisz to widzisz jakie to bagno. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Wszystko co pisze to fakty podane z oficjalnych publikacji. Nikogo nie oskarżam
@karolczacza: Spotkałam się też z interpretacją, że Anna D. została namówiona, żeby przyznać się do tego numeru właśnie dlatego, że miała jakieś tam alibi i zapewniono ją, że nic jej się nie stanie. W rzeczywistości ktoś inny go wtedy miał, ale to już trochę science fiction i teorie z mchu paproci. Jednak fakt, że tego numeru wypierali się obydwoje i znajomości, nie wiem, to daje od myślenia.
@zielonka_mediamilczo: i jeszcze NT logował się w dzień zaginięcia w lesie przez. 3 godziny , i teraz nie jestem pewna, ale chyba przy ul. Spacerowej. Co ciekawe miejsce to zostało przeszukane po raz pierwszy prze Rutkowkiego, ale pobieżnie i zapewne wytypował je przypadkowo ( nikt wtedy jeszcze nie wiedział o NT) a w 2018 las ten został przeszukany przez śledczych, tylko nie jest jasne z którego zlecenia to poszło. Czy z
@mego: "Z billingów wynika, że te kontakty telefoniczne Pawła ze wspomnianym numerem uaktywniały się później za każdym razem, gdy publicznie wracał temat Iwony Wieczorek i przy okazji każdej akcji policji w tej sprawie. Były telefony przed wejściem na komendę i od razu po jej opuszczeniu. Doszukano się, że właścicielka „numeru tożsamego” pojawiła się też feralnego wieczoru w tym samym klubie co Iwona. Część świadków twierdziła wręcz, że to była Pawła dziewczyna.