Wpis z mikrobloga

Czacie to że pisowi się upiecze? Że jeszcze wyjdą z sukcesem z tego całego gówna jakim są, ich wielkim paktem z USA? Jestem wręcz nie wiem co bardziej, zrozpaczony czy ucieszony. To jest jakaś farsa.
To jest tak, że nie chcesz ich ale obecnie są złem koniecznym i wolisz ich niż p-o przy całej tej sprawie z wojną - ale w życiu nie chciałbyś nawet pisu. To tak jakby mieć wybór pomiędzy dżumą a cholerą i cieszyć się na dżumę w porównaniu do braku chorób.
To jest niemożliwe wręcz jakiego oni mają farta.
Nie dość że trafili na nas, głupich Polaków, to jeszcze są #!$%@? makiawelistami i po prostu kryminalistami - i trafili w okres prosperity, #!$%@? go niszcząc Polskę - po czym przygotowując się na śmierć, trafili w prawdopodobnie drugi jeszcze większy okres prosperity, inwestycji amerykańskiego kapitału jako przyczółek w Europie.

To jest jak cała polskość której uczyliscie się w szkole. Że miernotom się pomaga. Że narracja jest kluczem a nie kto ma rację. Nawet Niemcy synonim konkretu, są pomieszanie obecnie i brak im siły innej niż ich świetna gospodarka znacznie lepsza od polskiej. pis daje mi co do Polski normalnie zaburzenie dwubiegunowe. Kocham ją na swój sposób i jednocześnie nienawidzę
#absurd #polska #usa #wojna #polityka #pis #bekazpisu #bekazpolactwa
  • 10
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: elektrownia atomowa przecież, uzbrojenie, know-how pewnie, nie no, jak te deale przejdą to następne będą tylko kwestią czasu
Niemcy chciały Polske mieć pod nogą, a tu pisowcy poszli do łóżka z Koreą i USA i to mogą być akurat super dobre sojusze
Wyobraź sobie co by było jakby gruchła wieść że uda znosi nam wizy i że to sukces pis. I w ogóle jak będą się chwalić tymi elektrowniami
  • Odpowiedz
Przeiciez ich elektorat to w sporej części sieroty po PRL. Wspominał o tym Dworczyk w swoich meilach, że sporo komuszków się na nich przerzuciło. Sam mam wujka który był członkiem PZPR a dzisiaj za PIS-em głosuje. Im się nie podoba do końca to obściskiwanie z Bidenem bo wietrzą w tym spisek.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: wiza to nie zielona karta. Możesz tam podróżować bez problemow, wczesnej musiałeś dostać właśnie wizę

Polacy mogą podróżować do Stanow Zjednoczonych bez wiz, po uzyskaniu zezwolenia wjazdu za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization [ESTA]).
  • Odpowiedz