Wpis z mikrobloga

Kupiłem części do naprawy zalanego Macbook PRO '13 na M1, części kupione bezpośrednio od Apple w ramach ich programu samodzielnej naprawy.
Zerknijcie, niby wszystko super ale montaż/wymiana we własnym zakresie nie jest taka banalna.
Części są w dobrej cenie, z fakturą VAT 23%, wychodzi na to że taniej i pewniej niż szukanie używek/demontaży z allegro czy od chińczyka z Aliexpress
Instrukcja przygotowana przez Apple jest dokładna, jednak ich rozwiązania mające ułatwić wymianę nie są dobre...pokonał mnie zestaw do ustalania pozycji gładzika po jego wymianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieje że dzięki mojej "walce" zaoszczędzicie sobie nerwów, kiedy podejmiecie się napraw we własnym zakresie.

#majsterkowanie #apple #macbook #technologia
Pan_Slon - Kupiłem części do naprawy zalanego Macbook PRO '13 na M1, części kupione b...
  • 68
@Pan_Slon: Ja zamówiłem sobie baterię do 12 mini ale niestety #!$%@? wyświetlacz przy próbie otwierania xD Nie wiesz czy ta bateria jest przypisana do mojego numeru seryjnego? Czy można spokojnie ją odsprzedać?
ustalania pozycji gładzika po jego wymianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pan_Slon: serio taka pierdółka zajęła Ci tyle czasu, sam lubie majstrować sobie i nie pomyślałbym żeby narzekać na jakieś taśmy ustawiające. fajnie że apple wysyła tanie części zamienne i instrukcje!