Wpis z mikrobloga

Kupiłem części do naprawy zalanego Macbook PRO '13 na M1, części kupione bezpośrednio od Apple w ramach ich programu samodzielnej naprawy.
Zerknijcie, niby wszystko super ale montaż/wymiana we własnym zakresie nie jest taka banalna.
Części są w dobrej cenie, z fakturą VAT 23%, wychodzi na to że taniej i pewniej niż szukanie używek/demontaży z allegro czy od chińczyka z Aliexpress
Instrukcja przygotowana przez Apple jest dokładna, jednak ich rozwiązania mające ułatwić wymianę nie są dobre...pokonał mnie zestaw do ustalania pozycji gładzika po jego wymianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieje że dzięki mojej "walce" zaoszczędzicie sobie nerwów, kiedy podejmiecie się napraw we własnym zakresie.

#majsterkowanie #apple #macbook #technologia
Pan_Slon - Kupiłem części do naprawy zalanego Macbook PRO '13 na M1, części kupione b...
  • 68
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: nie dajemy ładowarki w zestawie no ekologia. Ojej, ale twoja stara 15 watowa ładowarka nie ładuje telefonu w godzine? Jak mi przykro. Ale nie martw się, sprzedamy ci nową X watowa ładowarkę przy okazji pakując ja w kolejny karton i wysyłając w kolejny transport prosto do twojego domu xD
  • Odpowiedz
przepraszam i napewno masz ogromny talent. ale wyglądasz tak jak wyobrażam sobie przeciętnego wykopka


@czuczer: chłop naprawia komputery a nie chodzi po wybiegu
  • Odpowiedz
ale wyglądasz tak jak wyobrażam sobie przeciętnego wykopka


@czuczer: Ty natomiast brzmisz jak typowy p0lak co sam się wszystkiego boi, nic nie robi bo nic nie potrafi więc jedyne co mu pozostaje to #!$%@? się do niemerytorycznych kwestii w życiu innych ludzi co coś robią.

@Pan_Slon Dzięki za ciekawy filmik i mam nadzieję, że nie przejmujesz się takimi beztalenciami jak ten komentarz o wyglądzie. Wyglądasz normalnie.
  • Odpowiedz
@czuczer: Argumentum ad twarzum? Filmik jest ciekawy i treściwy, 100x wolę taki content (albo wcale bez twarzy), niż miałkie wysrywy ładnie wyglądającej gadającej głowy. Może jeszcze rozdziawiona morda musi być na miniaturce?
  • Odpowiedz