Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Za każdym razem jak idę do sklepu to przecieram oczy ze zdumienia. Wszystko drogie w #!$%@?, cena żywności mam wrażenie że rośnie po 20% na miesiąc. Pensja stoi w miejscu. Pizza i zamawianie jedzenia to już dla mnie luksus bo byle gówno kosztuje z dowozem 60zł.

Najgorsze jest to że nie ma na kogo głosować:
- PIS - wiadomo, to oni doprowadzili swoim rozdawnictwem do inflacji i #!$%@? gospodarkę
- PO - niby mniejsze zło ale byłoby mi wstyd na nich głosować, najchętniej by wpuścili tyle imigrantów ile się da, realizowali nadgorliwie durne pomysły agendy 2030 typu zakaz ogrzewania domu czymkolwiek innym niż pompa ciepła i zakaz jeżdżenia samochodem
- Hołownia - to samo tylko jeszcze by chciał likwidacji gotówki
- Lewica - zamordyści udający oświeconych. Dla nich decydowanie o własnym ciele jest najważniejsze no chyba że chodzi o eksperymentalny preparat genetyczny to by najchętniej zrobili obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych. + wszystkie wady PO
- Konfa - zbieraniuna szurów, #!$%@?ą o niskich podatkach ale najbardziej im zależy na batożeniu gejów i wprowadzeniu ruskiego miru

To ja się pytam na kogo głosować? Mam wrażenie że jakikolwiek mój wybór łącznie z niepójściem na wybory przyczyni się do dalszego #!$%@? kraju w którym się urodziłem i który kocham na swój sposób.

#inflacja #wyboru #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
  • 10
@Viado: z taką opozycją PiS będzie rządzić wiecznie aż do #!$%@? gospodarki zupełnego, a ruski mir to prędzej Ci lewica z PO wprowadzi w postaci kartek, paszportów wewnętrznych (wszystko pod pretekstem ekologizmu) etc. a ruska agentura to jest w SLD nadal bo to spadkobierca PZPR, a ruscy finansują ekologów w Niemczech żeby zamykać elektrownie atomowe i ciągnąć gaz
@Karl_Tofel: też to miałem napisać, jest szansa na ściąganie w centrum PO i odpuszczenie najgorszych pomysłów. Plus kordon sanitarny nad nową lewicą (stare komuchy z SLD nie są groźne).