Wpis z mikrobloga

#przegryw Może zadam dziwne pytanie ale liczę na szczere odpowiedzi, wiem, że na tym portalu narzeka się na kobiety bo wolą "chadów" itd

Ale sam chodziłem do szkoły, spotykałem różne dziewczyny, również przegrywy dziewczyny, którym w klasie dokuczano bo nie miały mocnego charakteru lub po prostu były inne od reszty klasy.

Choćby chmury srały nie uwierzę, że przez okres prawie 10 lat (bez studiów) nie spotkaliście dziewczyny która była zainteresowana waszym charakterem, ale ją odrzuciliście bo się wam nie podobała, była inna od reszty, albo bałeś się być oceniany, że zadajesz się z jakąś "dziwaczką" #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Pobierz wakxam - #przegryw Może zadam dziwne pytanie ale liczę na szczere odpowiedzi, wiem, ż...
źródło: jesse-aarons-bridge-to-terabithia
  • 12
@wakxam: Ale nie szanuję takich co biorą sobie kobietę która sama go chciała, a nie taką jaka podoba się czy ją kocha.
Coś jakby kobieta wybiera sobie faceta, a on nie mógł wybrać.
@wakxam: Pamiętam z gimnazjum jak znęcali się na jednej nowej, która doszła do klasy. Jajko jej wrzuciły do plecaka i rozbili w środku a potem sobie te 3 inne dziewczyny które ją gnębiły strzeliły piątkę jak wyszła z klasy z płaczem razem z nauczycielką.