Wpis z mikrobloga

Czasem czytam na wykopie, że ktoś ma te 28-30lat i nadal zarabiają po 5-7k miesięcznie. W pale mi się nie mieści to, że można aż tak nie ogarniać życia. Przecież przeciętny alkoholik robol od wykończeniówki wyciągnie wielokrotność tego, autystyczne kasztany w IT trzepią po 12-15k oglądając netflixa na home office, a tutaj 200IQ specjaliści od wszystkiego zarabiają jakieś ochłapy co nawet na dobrej jakości jedzenie im nie starcza.

#takaprawda #nieruchomosci #blackpill #niebieskiepaski #tinder #pracabaza #pracazdalna #programista15k
  • 54
wiem że bajt, ale zawsze mnie #!$%@? na wykopie ten mit robola kładacego kafelki ktory zarabia 15 k XDD


@OddajButa123: Zlecałeś kiedyś zrobienie mebli stolarzowi lub kafelkarzowi trochę większą łazienkę? Te 15k to nic dziwnego, tym bardziej, że to nie jest fortuna.
zawsze mnie #!$%@? na wykopie ten mit robola kładacego kafelki ktory zarabia 15 k
@OddajButa123: pracowałem z typem, który wyciągnął równowartość tej kwoty jakieś 15 lat temu w 1 miesiąc. Spec od budowlanki, wszystko umiał zrobić, prosto z naszej pracy jechał do drugiej. Dzięki dodatkowym pracom miał kupę kasy, kiedyś skończyliśmy pracę ok 21 i jak wracał, to zasnął ze zmęczenia w Warszawie. Nie było by problemu, gdyby nie fakt, że
@OddajButa123: 15k to zarabia właściciel który do tego pracuje w swojej firmie kładąc te kafelki. Do tego musi mieć tych robót 4 jednocześnie albo przynajmniej dwie duże xD.

Ludzie myślą, że jak im chłop policzy 30k i wyrobi się w miesiąc to on te 15k zarobi xD.

6-7k to na rękę to już całkiem ok zarobki w niewielkim mieście w Polsce B. Nawet jeśli ktoś wynajmuje to w takim miasteczku nie
Czasem czytam na wykopie, że ktoś ma te 28-30lat i nadal zarabiają po 5-7k miesięcznie. W pale mi się nie mieści to, że można aż tak nie ogarniać życia. Przecież przeciętny alkoholik robol od wykończeniówki wyciągnie wielokrotność tego, autystyczne kasztany w IT trzepią po 12-15k oglądając netflixa na home office, a tutaj 200IQ specjaliści od wszystkiego zarabiają jakieś ochłapy co nawet na dobrej jakości jedzenie im nie starcza.


@TypicalPolack: Niech zgadnę,
Logytaze - >Czasem czytam na wykopie, że ktoś ma te 28-30lat i nadal zarabiają po 5-7...

źródło: fifi

Pobierz
@jegertilbake: Ale to raczej margines przypadków. Rok temu za remont kawalerki 32m2 (bez wymiany instalacji i prostowania ścian) Typek siedział mi miesiąc i wziął w sumie około 11k według moich zapisek, a zrobił przyzwoicie i cała rzecz odbywała się w mieście powyżej 500k mieszkaniowców. Czyli w sumie zarobił na czarno z 9k-10k zakładając ze coś tam jednak podatku płaci.
@TypicalPolack: HAHAHA jaja, ja nie trzeźwieje od pół roku a mam 5 na łapę,, wiadomo łapy są dwie więc jak to mówią - jedna robótka miesiąc wódka, zapytacie o branze- proste, państwowka, w normalnej by mnie #!$%@? ale na państwowym korycie buduję się życie