Wpis z mikrobloga

Czasem czytam na wykopie, że ktoś ma te 28-30lat i nadal zarabiają po 5-7k miesięcznie. W pale mi się nie mieści to, że można aż tak nie ogarniać życia. Przecież przeciętny alkoholik robol od wykończeniówki wyciągnie wielokrotność tego, autystyczne kasztany w IT trzepią po 12-15k oglądając netflixa na home office, a tutaj 200IQ specjaliści od wszystkiego zarabiają jakieś ochłapy co nawet na dobrej jakości jedzenie im nie starcza.

#takaprawda #nieruchomosci #blackpill #niebieskiepaski #tinder #pracabaza #pracazdalna #programista15k
  • 54
@TypicalPolack: ja nic nie zarabiam bo nie wzięli mnie nawet do maka, kfc i do mieszania betonu, więc mam 3 zł na resztę życia, a bekę to mam z nieogarów, co będą musiały dalej żyć i martwić się o przyszłość, wypłatę i podbudowę własnej wartości takimi wpisami.
@Daszekk: Droga marka niestety nie oznacza automatycznie wysokiej jakości produktu. Dlatego kupuje gacie po aliexpresach, bo w PL brakuje tak dobrych gaci jak tam. Zarób kiedyś hajs większy niż 4k/msc to zrozumiesz.
@Hrabia_Horeszko: Powoływanie się w PL na medianę zarobków lub średnią jest bez sensu bo Polska to biedny kraj i trzeba celować dużo powyżej tych wartości żeby żyć jak człowiek, a nie pies. Zresztą tym wpisem tylko pokazałeś, że
po kilku latach kręgosłup do wymiany, super opcja w #!$%@? xD


@getin: znam parę osób, które tyrają fizycznie i jakoś nikt nie ma garba ani bólu kręgosłupa do wymiany, natomiast na wykopie panuje przekonanie, że jak dotkniesz się pracy fizycznej to twoje życie skraca się o połowę xD. Tym bardziej śmieszy mnie taka opinia, wiedząc że to ja codziennie muszę robić ćwiczenia na kręgosłup bo jest osłabiony ciągłym siedzeniem, a nie