Wpis z mikrobloga

Czasem czytam na wykopie, że ktoś ma te 28-30lat i nadal zarabiają po 5-7k miesięcznie. W pale mi się nie mieści to, że można aż tak nie ogarniać życia. Przecież przeciętny alkoholik robol od wykończeniówki wyciągnie wielokrotność tego, autystyczne kasztany w IT trzepią po 12-15k oglądając netflixa na home office, a tutaj 200IQ specjaliści od wszystkiego zarabiają jakieś ochłapy co nawet na dobrej jakości jedzenie im nie starcza.

#takaprawda #nieruchomosci #blackpill #niebieskiepaski #tinder #pracabaza #pracazdalna #programista15k
  • 54
@TypicalPolack: Wystarczy kłaść kafelki samemu i wpada 15k msc lekko, ocieplenia jeszcze więcej. Lepiej jednak błagalne wpisy robić o spadkach, czytać wszystkie expandery, bo do tego wystarczy wiedza z pierwszych dwóch klas podstawówki. Założę się, że większość tych wykopowych ekspertów czyta sylabami, a o przeczytaniu czegoś na głos można zapomnieć. Potem się dziwią, że baba woli Mokebe. Też bym wolał Mokebe od kogoś takiego
@TypicalPolack: Dokładnie, jak można mieć 28-30 lat. Ja mam cały czas 18. Wystarczy tylko ruszyć dupę i przestać się starzeć. 5-7k to ja zarabiałem w wieku dwóch tygodni. A w ogóle to w kraju mamy dobrobyt i wszystkim się super żyje. Jak ktoś nie lata prywatnym odrzutowcem do pracy, to nawet mi go nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra robota, Panie Obajtek. Ile teraz płacą za
@Kiedysbedeczerwonka: Mój koleś od wykończeniówki wziął 30k za 3 tygodnie roboty. 30k za 3 tygodnie roboty co nawet żule spod sklepu są w stanie ogarnąć swoim umysłem, a ludzie tutaj jęczą, że ciężko zarobić dobry hajs. To jest #!$%@? niewyobrażalne w jakim matrixie biedoty ci ludzie żyją.

@JohnnyBezEn: Powiem tak - tobie podobne wykopowe miernoty ci przyklaskują, bo dzięki temu czują się lepiej, ale ja swoje lata mam i widzę
@OddajButa123: Bedzie cie smieszyc do momentu az zechcesz kiedys zrobic remont ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktos zajmuje sie tylko kladzeniem kafelkow np dla deweloperow i #!$%@? 1 mieszkanie za drugim to da rade wiecej wyciagnac. 15k/mc we większym miescie spokojnie na czarno wyciagaja jesli wiedza co robia i rowno klada. To ze to samo kto inny robi dalej za 8k to juz kwestia ze nie umie
@TypicalPolack: Prawda, ja tam uważam że powinno się zarabiać zgodnie z wiekiem czyli też doświadczeniem. Ja zaczynałem od 1k w wieku 1 roku, no może nie zarabiałem ale dostawałem wtedy ten hajs. 10 lat - 10 tyś. na miesiąc, 20 lat - 20 tyś i tak dalej. Teraz mam 30 i mam 30k miesięcznie, staram się utrzymywać ten trend. Więc te 5k w wieku powiedzmy 25 lat to rzeczywiście trochę marnie
@mascarponie Nie jestem @Kiedysbedeczerwonka. Jestem samodzielnym twórcą
@OddajButa123: Zaczniesz wykańczać własne mieszkanie to zobaczysz jaki to mit :) Generalnie teraz mała łazienka to 15-25k za robocizne + materiały
@DzazesOrozes Chodziło mi o to, że można tam zarobić w #!$%@? siana, ale jednocześnie nie jest to roket sajens
@Blaskun Owszem, ale chyba miałeś na myśli tygodniowo

Jak wy ludzie wykopu możecie mówić, że 10k to dużo jak to jest absolutne MINIMUM,