Wpis z mikrobloga

@masywnyjarek: zapamiętaj sobie dziecko, ze nieważne jak zaczynasz a ważne jak kończysz, mógł i sprzątać kible przez 20 lat #!$%@? długów i zbankrutować 300 razy nie jest to istotne jeśli koniec końców wyszedł na prosta i te czasy na za sobą.
  • Odpowiedz
@JDMnormalnie: chyba opowi chodzi o to, że chłop po prostu był przegrywem z długami, którego zostawiła żona i był blisko magika, a teraz mu ego #!$%@?ło i ma się za wielkiego wizjonera i biznesmena - a to trwa póki trzyma sztamę z Frizem. Ale no na magazynie sie już raczej nie spotkają XD
  • Odpowiedz
@StdPtr A ja trochę rozumiem opa, tzn może mógł to trochę bardziej merytorycznie przedstawić, bo wyszło jakby miał ból dupy o kasę xD

Jakoś ich mocno nie obserwowałem od początku, ale ten Wujas do nich dołączył, bo razem grali w pokemony. Na odcinkach się nie wyróżniał, jest słabym influencerem (o czym sam mówi), menadzersko chyba też średnio mu szło biorąc pod uwagę wszystkie ich wpadki wizerunkowe i że ostatecznie wszyscy zrezygnowali
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Akurat ilość wpadek wizerunkowych to mieli mało jak na te ładnych kilka lat i bycie w topce. Taki Team X co chwilę coś miał. Sam poziom wpadek też zupełnie inny w większości. Tak jak Wujasa nie trawię tak uważam, że to akurat dobrze o nim świadczy, że z problemów się wykaraskał. Myślę, że on miał duży wpływ na trzymanie Ekipy, która była bandą dzieciaków w kupie na początku.
Bawi
  • Odpowiedz
@Oskaros: Oczywiście, że tak. Sztuką nie jest upaść a podnieść się jak upadniesz. Problem jest taki, że ogrom osób w naszym społeczeństwie tego nie rozumie i zamiast się odkuć wolą na swój los jedynie narzekać.
  • Odpowiedz
@philosophy: Za to jak wyglądał Team X nie ważne który najwięcej odpowiedzialności ponoszą osoby odpowiedzialne za niego na górze. To są ludzie którzy byli podłączeni do Sony Music i dobrej piosenki nie umieli zrobić. A ten 3-ci team to już padka totalna na którą lachę wyłożyli
  • Odpowiedz