Wpis z mikrobloga

jezu jak mnie ten typ #!$%@?,jeszcze przed chwilą #!$%@?ł pekaesem do holandi na zbiory bo se w Polsce nie umiał #!$%@? poradzić, #!$%@?ł długów a wieku 30+ lat #!$%@?ł i zbierał pokemony,tera zgrywa wielkiego ojca biznesu i wilka z łolstrit. #!$%@? Ci na imie,jeszcze ze dwa lata i sie spotkamy na magazynie #friz #polskiyoutube
masywnyjarek - jezu jak mnie ten typ #!$%@?,jeszcze przed chwilą #!$%@?ł pekaesem do ...

źródło: lukasz-wojtyca-czyli-wujek-luki

Pobierz
  • 20
@JDMnormalnie: chyba opowi chodzi o to, że chłop po prostu był przegrywem z długami, którego zostawiła żona i był blisko magika, a teraz mu ego #!$%@?ło i ma się za wielkiego wizjonera i biznesmena - a to trwa póki trzyma sztamę z Frizem. Ale no na magazynie sie już raczej nie spotkają XD
@StdPtr A ja trochę rozumiem opa, tzn może mógł to trochę bardziej merytorycznie przedstawić, bo wyszło jakby miał ból dupy o kasę xD

Jakoś ich mocno nie obserwowałem od początku, ale ten Wujas do nich dołączył, bo razem grali w pokemony. Na odcinkach się nie wyróżniał, jest słabym influencerem (o czym sam mówi), menadzersko chyba też średnio mu szło biorąc pod uwagę wszystkie ich wpadki wizerunkowe i że ostatecznie wszyscy zrezygnowali z
@IIIlIII: Akurat ilość wpadek wizerunkowych to mieli mało jak na te ładnych kilka lat i bycie w topce. Taki Team X co chwilę coś miał. Sam poziom wpadek też zupełnie inny w większości. Tak jak Wujasa nie trawię tak uważam, że to akurat dobrze o nim świadczy, że z problemów się wykaraskał. Myślę, że on miał duży wpływ na trzymanie Ekipy, która była bandą dzieciaków w kupie na początku.
Bawi mnie
@Oskaros: Oczywiście, że tak. Sztuką nie jest upaść a podnieść się jak upadniesz. Problem jest taki, że ogrom osób w naszym społeczeństwie tego nie rozumie i zamiast się odkuć wolą na swój los jedynie narzekać.
@philosophy: Za to jak wyglądał Team X nie ważne który najwięcej odpowiedzialności ponoszą osoby odpowiedzialne za niego na górze. To są ludzie którzy byli podłączeni do Sony Music i dobrej piosenki nie umieli zrobić. A ten 3-ci team to już padka totalna na którą lachę wyłożyli