Wpis z mikrobloga

Czemu na wykopie coraz więcej się czyta że #p0lki ruciiają się z murzynami?
I inne takie rzeczy mocno mizoginistyczne i stereotypowe na temat kobiet... Jakaś nowa fala? Celowy atak programujący mężczyzn?
Budując taki ich obraz uderzacie nie w nie a siebie we własną maks kilkutysięczną społeczność wykopową #przegryw się tego naczyta potem powielają te treści robi się efekt kuli śnieżnej dostają walidację od społeczności zjawisko się rozrasta i potem chłopaki mają problemy z kontaktami z dziewczynami.
STOP SZKALOWANIA KOBIET
Można ale z umiarem i z logiką i raczej nie całą płeć a konkretne jednostki.

#wykop #blackpill #wykopefekt
  • 34
@LonNon: Kwestia kobieca jest po prostu problemem dla wszystkich, więc jest i będzie krytykowana. I tak jest tej krytyki za mało imo.
a ten cały bbc to z jednej strony propaganda, która ma kreować a nie opisywać rzeczywistość, z drugiej fetysz małej, zdegenerowanej grupki, nie ma sensu brać tego na poważnie.
@Eteres: Nie mam dziewczyny, nie dlatego że nie wychodzę z domu i musze coś w sobie zmienić tylko dlatego, że WSZYSTKIE typiary są okropne i rucają się tylko z czarnymi, ku@wy :V
@zwyklyczlek: a z kim tu spędzać czas kobiecy mózg składa się z netflixa i puszczalstwa z czadami. Obok mnie mieszkają murzyni sprowadzają co tydzień inną p00lke raczej na herbatkę nie przychodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viton99: @harold97 okej... czyli nie macie żadnej styczności z kobietami na żywo, a jesteście pierwsi do oceny i wypowiedzi na temat kobiet XDD logic lvl 1000, jakbyście chcieli zapytać jaki bezpiecznik do swojego mieszkania kupić bralibyście pod uwagę zdanie malarza który w życiu nie miał styczności z elektryka? XD tyle warte są wasze wymiociny
@Wandax: Czy jeszcze leci z nami pilot?

Typie - nikt nie twierdzi, że kobiety to się tylko z czarnymi puszczają i przez to ktoś nie ma partnerki.
Większość osób przegrywających zdaje sobie sprawę, że nie wychodzi z domu, bo nie ma gdzie, z kim i po co, a brak posiadania partnerki to nie jest kwestia, że "wystarczy coś w sobie zmienić", bo tak po prostu nie jest.
Zauważanie, że kobiety są
@zwyklyczlek: XDDDDDDD Ja spędzam czas z REALNYMI mężczyznami na żywo. Nie tak jak wy, dlatego ja mam pełną tajemną wiedzę o rasie zwanej MĘŻCZYŹNI. 100zł za PRZYDATNE informacje dotyczące MĘŻCZYZN.