Wpis z mikrobloga

@panthererose: Taa teraz to się wymiguj Zajebiście że dzisiaj a pada a może jutro pójdzie jak nie będzie padało co? A może pytał się na zaś w przyszłości ? Jak ma pasującą resztę to nie widzę kłopotu

Jak Ty się nie potrafisz w jasne kolory w zimie ubierać że się nie up@Doli? nie znaczy że inni mają tak samo
@panthererose: Taa teraz to się wymiguj Zajebiście że dzisiaj a pada a może jutro pójdzie jak nie będzie padało co? A może pytał się na zaś w przyszłości ? Jak ma pasującą resztę to nie widzę kłopotu

Jak Ty się nie potrafisz w jasne kolory w zimie ubierać że się nie up@Doli? nie znaczy że inni mają tak samo
@navaare: ja mam jakiś błąd techniczny czy z tobą jest coś nie tak, że napisałeś ten sam komentarz 14 razy XD nie mam przed czym się wymigiwać, bo moje komentarze mają jasny przekaz, a skoro ich nie rozumiesz to najwyraźniej coś ci się nie łączy :) wyjdź z piwnicy i zobacz, że w obecnym sezonie pogodowym ludzie nie noszą jasnych spodni ;)
@panthererose: Z wykopem jest coś nie tak.

Nie interesuję się zdaniem różowych w sprawie mody facetów bo nie mają o niej pojęcia i jest mało istotne czy coś tam im się tym względzie podoba czy nie.
@navaare: jak widać interesujesz się skoro odpowiedziałeś na mój komentarz. Powiedz to w takim razie tym wszystkim facetom, którzy są w związkach i różowe im dobierają ubrania albo singlom, którym szafy komponują mamusie.
@panthererose: Widocznie takich masz znajomych facetów którzy nie potrafią sami się ubrać co nie zmienia faktu że różowe nie potrafią ubierać normalnie facetów inaczej niż na pedałów

I nie odpowiedziałem na Twoje brzęczenie tylko by OP nie słuchał Twojego p@Lenia
@navaare: ale widzisz ja przynajmniej mam znajomych przez co wiem, że faceci pod okiem kobiet wyglądają normalnie a nie jak „pedały”. Nie łudź się, że ktokolwiek posłucha twojego skomlenia, najpierw musiałbyś wypluć blackpilla i przestać p**rdolić
"pod okiem kobiet wyglądają normalnie"

@panthererose

Hehe chyba dla Ciebie kontrolujący różowy feminaziolu jest wszystko wtedy normalnie jest pod Twoją kontrolą Taka Wasza mać Idź sie lecz

Tylko pedały i pantofle dają się ubierać różowym, ale normalny facet nie jest dla Ciebie normalny jeśli nie jest pod kontrolą taki dowód posłuszeństwa
@navaare: nie wiedziałam, że ty spod #przegryw było od razu się przedstawić. Ciekawego potworka stworzyłeś „feminaziol”, te incelskie powiedzonka są coraz lepsze. Dla ciebie medycyna już nie przewiduje ratunku skoro pomoc kobiety w ubiorze mężczyzny traktujesz jako dowód posłuszeństwa.
Ale masz racje skoro siebie uznajesz za „normalnego” to dla mnie taki „normalny” chłop jak ty nie jest normalny.
@panthererose:

Nie jesteś punktem odniesienia do normalności wobec dziewczyny która nie ma problemu z danymi spodniami bo tak, ale tego nie zrozumiesz bo nie jesteś facetem i tutaj się koło zamyka. Problem jest z Tobą że dobrze jest wtedy jak Ty uznajesz że jest dobrze na razie jesteś wyjątkiem pośród wszystkich pozostałych którym dane spodnia nie przeszkadzają bo jeszcze do nich zakłada się resztę warstw i nie potrafisz z tego co
@Rabarbarowe_sny: zależy jakiej baby szukasz. Różne mają różny gust. Jedne cię skreślą bo oczekują że przyleziesz w garniturze u innych zapunktujesz bo np. lubią styl militarny. Sam kiedyś miałem babę co mnie próbowała przekonać do noszenia spodni cargo akurat wtedy gdy miałem faze na chino i koszule. Sam musisz wiedzieć czego chcesz i czego szukasz, czy chcesz pajacować i udawać czy pójść jako ty i znaleźć kogoś kto będzie zainteresowany prawdziwym
@navaare: po pierwsze normalna dziewczyna nakierowuje swojego chłopaka jak ten źle się ubiera, po to aby lepiej wyglądał i lepiej czuł się w ubraniach, ale tego nie zrozumiesz, bo nie dociera do ciebie fakt, że kobieta może mieć w czymś racje a facet nie. Po drugie większość się śmieje z tych spodni i nazywa je wyjściem na safari, ale z racji tego, że są facetami to nic im na to nie