Wpis z mikrobloga

@panthererose:

po pierwsze normalna dziewczyna nakierowuje swojego chłopaka jak ten źle się ubiera, po to aby lepiej wyglądał i lepiej czuł się w ubraniach, ale tego nie zrozumiesz, bo nie dociera do ciebie fakt, że kobieta może mieć w czymś racje a facet nie.

No i tutaj wyszło jak przerabiasz losowego chłopak bo podoba Ci się wtedy gdy ubiera się tak Tobie się podoba, on z Tobą na pewno się nie
@navaare: sam nie byłeś łaskawy ruszyć dupy i zapytać się co ma w szafie XD a zacząłeś mu dobierać górną część garderoby, więc z czym do ludzi.
To ty nie rozumiesz, że skoro OP się zapytał czy te spodnie są w porządku to ewidentnie mu zależy, aby się spodobać kobietom, bo to one są jego grupą docelową, a nie ty.
Komentujący się śmieli z tych spodni, ale trzeba jeszcze umieć odczytywać
@panthererose:

sam nie byłeś łaskawy ruszyć dupy i zapytać się co ma w szafie XD a zacząłeś mu dobierać górną część garderoby, więc z czym do ludzi.


No ja powiedziałem co może dobrać dokładnie do spodni Tobie nawet nie chciało się użyć kolorystyki jakbyś nic nie odezwała się to nie byłoby żadnej różnicy

To ty nie rozumiesz, że skoro OP się zapytał czy te spodnie są w porządku to ewidentnie mu
@navaare: użyłam kolorystyki, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Ciemne spodnie i jeansy to dla przeciętnie bystrej osoby dość jasny komunikat jak te rzeczy wyglądają kolorystycznie.
Powiedziałeś mu co dobrać do spodni, a nawet się nie zapytałeś czy ma to w szafie, wiec nie rozumiem po co mi wypominasz, że ja się nie spytałam skoro sam tego nie zrobiłeś. Poza tym jeansy i ciemne spodnie to tak basicowe rzeczy, że każdy
@panthererose:

użyłam kolorystyki, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Ciemne spodnie i jeansy to dla przeciętnie bystrej osoby dość jasny komunikat jak te rzeczy wyglądają kolorystycznie.

Powiedziałeś mu co dobrać do spodni, a nawet się nie zapytałeś czy ma to w szafie, wiec nie rozumiem po co mi wypominasz, że ja się nie spytałam skoro sam tego nie zrobiłeś. Poza tym jeansy i ciemne spodnie to tak basicowe rzeczy, że każdy
@navaare: domyślnym kolorem jeansów jest indygo, ale skąd to możesz widzieć skoro do rynsztoku nie dociera taka wiedza.
Napisałam wyglądać klasycznie, a nie jak flaki z olejem. Wiem, że tego nie wiesz, ale klasyka jest zawsze w modzie.
Przez to m.in., że „ g@wno faceta obchodzi co się babie ma w ubiorze podoba” incelstwo jest samotne i nigdy kobiety za rękę nie trzymało, a nie dlatego, że jest za dużo mężczyzn
@panthererose:

domyślnym kolorem jeansów jest indygo, ale skąd to możesz widzieć skoro do rynsztoku nie dociera taka wiedza.

Napisałam wyglądać klasycznie, a nie jak flaki z olejem. Wiem, że tego nie wiesz, ale klasyka jest zawsze w modzie.

Napisałaś neutralnie czyli sr@lnie jak flaki z olejem 99% procent ludzi na tym g@wno spotkaniu spermiarzy Całe miasto się tak ubiera

Przez to m.in., że „ g@wno faceta obchodzi co się babie ma
Co ubrać na górę?


@Rabarbarowe_sny: jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "włożyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?