Wpis z mikrobloga

#izotek #kuracja #dawka #tradzik #leczenie
Jaka mieliscie dawke dzienna izoteku i przy jakiej masie ciala? Ile trwala wasza kuracja.
Ja przy 95kg mam 40mg/dziennie, kuracja ma trwać niby 8/9 miesięcy, nie wiem czy to spowodowane jest tym, że moja dermatolog chce załagodzić skutki uboczne, czy taką ma politykę leczenia, czy po prostu chce wydłużyć kuracje, żeby więcej zarobić
  • 9
  • Odpowiedz
@xyzixyqr zacząłem od 20 Mg, potem 30 a finalnie przez większość leczenia 40, waga 68, czas leczenia około 10 miesięcy, nie licząc pierwszych wizyt to potem co 3 miesiące wizyty z badaniami krwi
  • Odpowiedz
@xyzixyqr: 92kg, 40mg (pierwszy miesiąc 20). Pierwsza wizyta po miesiąc, potem po dwóch, teraz co 3 miesiące. Coś koło 9 miesięcy ma całość trwać.
  • Odpowiedz
@xyzixyqr: Mam identyczną sytuację 40mg/95kg (zaczynałem od 20) i żrę od pół roku, efekty są zajebiste, wyniki też. Jedyne co to zaczęło mnie łupać w barku ale poszedłem do fizjo, zalecił ćwiczenia na mięsień zębaty (te trzymające łopatki) i po 2-3 tygodniach "jak renką odjoł, dziękuję pan lekarz".
Wszystko w medicoverze więc koszty tylko tabsów.
  • Odpowiedz
@xyzixyqr: Zmiany widziałem już po tygodniu - te mniej przyjemne jak sucha skóra, usta itd. Jeżeli chodzi o efekty docelowe to po około 4 miesiącach widziałem ogromną zmianę, bo w moim przypadku było to leczenie ostrego i upartego trądziku na plecach, po tym czasie już nic nowego nie wyskakiwało, a to co już było wrzuciło ostry wsteczny bieg - znikając
  • Odpowiedz