Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki jest wasz problem szury? Wam się wydaje że zawsze wiecie lepiej. Wiecie na temat wirusów więcej i lepiej od profesorów którzy wirusy studiowali całe życie, choć cały wasz kontakt z wirusami zamyka się w złapaniu sezonowej grypy, nie byliście nawet raz w laboratorium. Oczywiście wiecie też więcej o ufo balonach w ameryce niż amerykańskie wojsko pomimo że nigdy nawet nie byliście na tamtym kontynencie.

Wam wystarczy napisać w memie że coś jest inne niż w rzeczywistości i to wystarcza żebyście wokół tego zbudowali całą waszą osobowość. Argumentem przemawiającym na waszą korzyść jest nieścisłość, która wynika jedynie z waszej niewiedzy, niezrozumienia tematu lub ignorancji. Ale to wystarcza.

Losowo połączone fakty, które "układają się w logiczną całość"? Wystarczy!

Piszę "wy", ale nie ulegaj złudnym poczuciu że nie kieruję tego do ciebie.

#ufo #szury
  • 22
@bo-banley: ale on ma sporo racji, duża część osób tak mocno wierzy w UFO, że gotowa jest tworzyć i wierzyć w spiski rządowe byleby zgadzało się z ich narracją.

Nie potrafią i nie chca się przyznać do błędu.

Temat był fajny, sam go mocno śledziłem, też bym chciał żeby to było ufo, ale jest pewna granica, a tutaj więcej dowodów na balony i wpadkę wizerunkową USA niż prawdziwych kosmitów.

To że
a tutaj więcej dowodów na balony i wpadkę wizerunkową USA niż prawdziwych kosmitów


@Zielony_Ogr: Nie ma dowodów na nic, bo nawet nie ma nagrań video ani wraków, za to są sprzeczności w raportach, więc nie można nic wykluczać.
@bo-banley:
I nadal nic nie wykluczam, ale już widzę jak pojawiają się wpisy, że teraz to będą chcieli zatuszować, że znowu przed nami chcą zataić prawdę. To jest przegięcie dla mnie. Porównanie z szurami od szczepionek jest bardzo dobre, bo oni świat widzą w ten sam sposób tylko temat jest inny.

Po cholerę to gadanie? Bądźmy racjonalni.

Temat nadal otwarty i będę go miał z tyłu głowy, ale wskazówka dla mnie
ale już widzę jak pojawiają się wpisy, że teraz to będą chcieli zatuszować


@Zielony_Ogr: Ja się temu kompletnie nie dziwię. Historia mataczenia władz w sprawie zjawiska ufo, szczególnie w USA sięga lat czterdziestych XX wieku. Tuszowanie było, przez wiele lat, wielu spraw, więc jak ktoś w 2023 wychodzi przed prasę i wygłasza sprzeczne oświadczenia to nikt nie ma obowiązku im ufać.
@bo-banley:
No widzisz, a ja to widzę inaczej. Jak dla mnie potraktowali temat w #!$%@? poważnie. Nie powiedzieli od razu, że to balony, każdą opcje brali pod uwagę łącznie z tą pozaziemską. Zaangażowali wojsko, zamknęli przestrzeń powietrzną, szukali tego co strącili, widać było na flyradar.

Gdyby chcieli to ukryć, to byśmy się nawet nie dowiedzieli o tych 3 obiektach, bo wszystkie były na totalnych zadupiach i temat by łatwo wyciszyli.
@pomidorowymichal1: A geneza potrzeby wiedzenia lepiej to rozbuchane ego które nie mieści się już w ciele i życiu takiej osoby. Jakoś w szurstwo nie bawią się "ludzie sukcesu" tylko jakieś zwykłe Mariusze przeciętniaki którzy nie mają żadnych większych osiągnięć - i w tym nie ma absolutnie nic złego - ale w swoich wyobrażeniach są nadludźmi z olbrzymią wiedzą tajemną, niespełnieni i niezauważeni przez otoczenie które zamiast bić im pokłony i prosić
@pomidorowymichal1: z tego co napisałes wynika że ludzie którzy się interesują ufo, to również antyszczepy, elegancki chłopak jesteś. Skrytykuj jeszcze kryptowaluciarzy i fanów atomu. Niech zgadnę, pracujesz albo w budżetówce, albo w audycie finansowym, albo w banku i mieszkasz w warszawie
@pomidorowymichal1: a wiesz, jaki jest wasz problem "wykształciuchów" ?

Nadal wierzycie, że tytuł coś znaczy ... a tymczasem może być tak samo głupi a nawet głupszy.

Kiedy do was dotrze, że tytuły zdobywa się tylko wytrwałością ... i z wiedzą nie ma to wiele wspólnego.

"Zakuć", "Zdać", "Zapomnieć" i jakoś to idzie.