Wpis z mikrobloga

Śmieszna/nieśmieszna sprawa, wczoraj dodałem wpis sugerujący, że afera z podsłuchami była sterowana przez ruskich (co przecież wszyscy wiedzą) po to aby postawić na stanowisku pożytecznych głupków osłabiających kraj na przyszłość, żeby łatwiej było do niego wejść w razie ewentualnego sukcesu ruskich na Ukrainie.

Już po kilku godzinach wpis spadł z rowerka a ja nie dostałem żadnego powiadomienia dlaczego. Jako dowód, mam tylko linka do nieistniejącego już wpisu oraz screena powiadomień o toczącej się tam dyskusji.

Czyżby podejrzenia sponsorowania wykopu przez PiS i usuwania niekorzystnych treści były prawdziwe?

Zrobię screena TEGO wpisu w razie jakby wspaniała moderacja znowu usunęła i dodam potem jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link do usuniętego wpisu: https://wykop.pl/wpis/70424153/afera-z-podsluchami-w-sowa-i-przyjaciele-uknuta-pr#249711121

#pis #rosja #ukraina #aferapodsluchowa #afera
fuuYeah - Śmieszna/nieśmieszna sprawa, wczoraj dodałem wpis sugerujący, że afera z po...

źródło: image

Pobierz
  • 9
@pangkor: Gówno prawda. Falenta miał powiązania z Rosjanami - sprowadzał od nich węgiel. Poczytaj sobie jego list do Dudy, gdzie prosi go o ułaskawienie. Sama akcja była koordynowana przez PiSowców, a materiały przycinane i puszczane w odpowiednim momencie i formacie przez Latkowskiego. Ale słowa Radka Sikorskiego okazały się prorocze - PiSowcy rzeczywiście robią laskę Amerykanom. No i Rosjanom na rękę są PiSowskie rządy - prowadzą prorosyjską politykę jednocześnie posługując się antyrosyjską
@dr3vil: wspieranie Ukrainy i przyjmowanie ukraińskich uchodźców jest bardzo prorosyjskie.

Za to latanie POwców z reklamówkami do imigrantów wrzucanych przez Białoruś jest bardzo antyrosyjskie.

Szukają cię bo z cyrku uciekłeś, takiego fikoła zrobiłeś.
@GrafikaUltraHaDe: PiSiory też były zaskoczone. Przecież oni nie pomagali, tylko zwykli Polacy. No ale za kogo najwięcej węgla i ropy ściągano od Rosji? No za PiSiorów właśnie. Kto przeszedł na niekorzystne rozliczenia za gaz i zyskali na tym Rosjanie? PiSiory. Kto jest skłócony z UE? PiSiory. Ich polityka jest prorosyjska. Tuż przed wojną Morawiecki spotykał się z jawnie prorosyjskimi politykami we Włoszech. Cała reszta to odwracanie uwagi.