Wpis z mikrobloga

Mirki, myślę nad nowym autem w leasingu. Kwota do 200k, bo wtedy leasing wychodzi całkiem znośnie.
Moje wymagania:
- dobre/top wyposażenie - nie bida edition
- 4x4 - z chęcią
- automat - must
- bryła: kombi lub suv

W tej chwili na liście
- Toyota RAV4 Hybrid 4x4 222 KM - mialem juz, pojezdzilem rok i mi zaje... ukradli ;)
- Szkoda że Octavia Kombi 4x4 2.0 TSI 190 KM
- Cupra LEON ST - tu 4x4 jest tylko w wersji 310 KM, ale kto wie :D
- Kia Proceed 1.6 204 KM - najtanszy z listy, jakos nie mam przekonania

Kia chyba odpada bo mam 187 cm wzrostu i bardzo tatusiowe BMI :)

Cos jeszcze byscie wzieli na tapet? Z gory dzieki
#samochody #motoryzacja #toyota #cupra #skoda
  • 26
  • Odpowiedz
@cyper: rav4 to landara. Z tego towarzystwa to Octavia. Sam mam188cm q ztylu sam za sobą się mieściłem. Potezny bagaznik 610l w kombi. Dobry komfort i fajnie skręca. Miałem 1.4tsi zrobiłem mapę na 184 konie i latała jak wściekła. Palila5-6 litrów. Bierz A Octavię w dobrej wersji będziesz zadowolony. Musiałem tylko zmienić audio. Dołożyłem 1500zl na suba, wzmaka, głośniki i wyciszenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubilaj_Chan: Ravke mialem, jest krotsza od octavii o 8 cm wiec landarą bym nie nazwał :) A jezdzilo mi sie zajebiscie. To audio fabryczne az tak badziewne w skodzie? Bo w Ravce doplacalem za JBL - dla mnie audio to jedna z wazniejszych cech :)
  • Odpowiedz
@cyper: no jak zrobiłem upgrade to bass tak napierdzielał (sub JL audio), że w lusteru wstecznym nie bylo nic widac do wibracji i bas czuć było w trzewiach.

Audio to nie problem. Ja zrobiłem sam na poradnikach z neta albo można komuś zlecić. Podobno nawet topowy Canton jest słaby. Teraz ma Crv i audio gra na tyle dobrze, że suba i wzmaka sprzedałem ale i tak wygluszylem drzwi, zawsze to robię.
  • Odpowiedz
@cyper: z wymienionych bralbym Leona albo trochę dołożył i wziął Stelvio. Dostępne są od ręki z dobrymi rabatami.
Ja za trochę niższy budżet wybrałem Formentora 4x4 190, ale tu ciężko coś od ręki dodać a czas oczekiwania średnio 9-12mc. Zamówiłem pół roku temu i nadal cisza.
  • Odpowiedz
@cyper: KIA Proceed GT odpada przy takim wzroscie chciaz to zajebiste auto. Ja bym polecał Cupra Leon ST. Może nie wygląda jakos super ale przestronny, niezly bagaznik i duza moc. Bierz z autamtycznym hakiem i dołóż matrixy.
  • Odpowiedz
@cyper: Mirku, kupuj Cuprę Leona. Kumpel kupił w ubiegłym roku i jest bardzo zadowolony. Jeździłem tym samochodem i faktycznie jest super. Ma 310 koni, napęd na 4 koła i sporo miejsca w środku. Samochód kosztował koło 190.000 zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@kerim_mirek: Muszę się przymierzyć na spokojnie w przyszły tygodniu tylko te 300 KM to mi srednio potrzebne - poza tym bedzie twardy i gokartowaty - ja to lubie plynac po drodze (2 auta z hydrozawieszeniem citroena mialem :))
@Luko - Formentor za mały choć ma taki setup jak w octavii mi się podoba czyli 190KM 4x4
@modzelem - 300 KM to juz przesada, 200 bedzie ok :D
@Quavosha - superb 4x4
  • Odpowiedz