Wpis z mikrobloga

@cppguy: No ja się opieram o tych co dostaję na Linkeda. Na JJIT czy innych portalach z pracą nie dają zawsze dokładnych danych i w nie jednej takiej ofercie da się 100% remote ogarnąć, nawet jak nie jest to opisane w ogłoszeniu
@cppguy: to będą zwolnienia dopóki zasoby ludzkie się nie podporządkują, a nowe posady najpierw tylko hybrydowe, docelowo stacjonarne, nie po to się budowało biurowce i mieszkania pod wynajem żeby traciły na wartości. Każdy wie że jak się kupuje fabrykę to od razu dobrze jest dokupić budynki w około pod wynajem, dzięki temu nie wyrzuca się pieniędzy w błoto dając innym zarobić na swoich robotnikach którzy tam pracują.
@cppguy: tak, pisałem kiedyś o tym że bez solidarności wśród specjalistów IT sami siebie wykończymy i całą branżę w ciągu następnych kilku lat. akceptowanie zabierania pracy zdalnej czy innego korposyfu, to jest dobry przykład.

ja się nigdy nie zamykam na jakieś delegacje, wizyty w biurze itd. ale wszystko musi się odbywać w atmosferze wzajemnego szacunku i dobrania wspólnego grafiku, a nie z pozycji "siły" jakiegoś korpo psychopaty