Wpis z mikrobloga

  • 0
@korneliaaa: no i właśnie, człowiek mądry jak sam przez to przejdzie. Sam pracuję ok 250h na miesiąc ale tak naprawdę to jeszcze nie mam wielkiego doświadczenia w finansach i dopiero się uczę, że czasem warto pracować mniej a na lepszych zasadach
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: to jest uroczozabawne, że wklejasz -8k na zeznaniu rocznym. W sensie, to nie jest mała kwota, rozumiem #!$%@? i współczuję. Ale.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w tym jednym miesiącu (za styczeń) zapłaciłem 2400 zł ZUS, 3600 zł podatku dochodowego i 7100 zł podatku VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zacząłem dodatkową pracę od października, ale tam łącznie zrobiłem tyle, ile teraz mam oddać


@Eustachiusz: xD Tak było. 32% podatku przeszło w 100%.

Nie to, że twierdzę, że powinien być podatek progresywny. Co to, to nie. Przy takich niskich progach i tak wysokiej inflacji niedługo b. dużo osób zacznie wpadać w drugi próg.
  • Odpowiedz
Nie opłaca się pracować w tym państwie zasranym, nie dość, że mi #!$%@? 30% podatku za 2. próg, to jeszcze im mało pijawkom.

Ktoś przebije?

@Eustachiusz:
Przebijam :(
Najbardziej mnie boli, że tyle płace teraz na służbę zdrowia, a NIGGDY nie skorzystałem z niczego za darmo. Kilka razy nawet chciałem, ale mnie terminy rozwalały,
Rzygac się chce.
A potem człwoeik wchodzi na profil Janka Śpiewaka i jest wyzywany od złodziei, a
text - >Nie opłaca się pracować w tym państwie zasranym, nie dość, że mi #!$%@? 30% p...

źródło: przebijam

Pobierz
  • Odpowiedz
@piotrgatek: wiem, co nadal nie zmienia faktu, że płaci sie mega kasę, a nie można skorzystać z NAJPROSTSZYCH często spraw, bo terminy sa absurdalne.
Kumpel miał podejrzenie zerwania wiązadeł, to #!$%@? mu taki termin, że musiał iśc prywatnie.
Sorry, ale jaki to ma sens?
Ludzie mają płacić po 200 miesiący, bo moze kiedys będzie operacja .... od której by mogli i tak się ubezpieczyć.
  • Odpowiedz