Wpis z mikrobloga

@Kamilo67: no nie, ja pytam o cel "prób samobójczych", a nie samobójstw. Próba samobójcza to np. zjedzenie miesięcznej dawki swoich SSRI albo (historia prawdziwa, pokazywali nam taką laskę na zajęciach xd) 8 tabletek ibuprofenu.
@Noniusz: Wpisałem z ciekawości śmiertelną dawkę escilatopramu i 0 wyników. Nie znajdziesz takich informacji w większości przypadków, bo się przyjęło, że to jest nieetyczne o czymś takim mówić. Tak samo jak wpiszesz frazę "jak się zabić" to google nie szuka odpowiednich wyników tylko jako 1 wynik wyświetla forumprzeciwdepresji.pl, które prawdopodobnie płaci google za pozycjonowanie. Skąd takie przypuszczenie? Bo jak wejdziesz głębiej na tą stronę, to się okazuje, że to jakaś firma
@qew12: Ludzie, jak możecie pisać że nie da się pomóc, to strasznie szkodliwe jest. Oczywiście że się da i zawsze trzeba coś zrobić, każda sytuacja jest inna. Czasem wystarczy wyciągnięcie pomocnej dłoni, rozmowa, zrozumienie, chęć udzielenia pomocy. Prewencję samobójstw oceniam źle. Dobrze, że są jakieś telefoniczne linie zaufania dla samobójców, mam nadzieję że pomagają ludziom w kryzysie. W ostateczności można zadzwonić na policję, szkoda tylko że te nasze szpitale psychiatryczne są
@Noniusz: Wpisałem z ciekawości śmiertelną dawkę escilatopramu i 0 wyników. Nie znajdziesz takich informacji w większości przypadków, bo się przyjęło, że to jest nieetyczne o czymś takim mówić.


@Kamilo67: przyczyna jest trochę inna: tym lekiem praktycznie nie sposób się zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bez powodu SSRI to pierwsze co się daje każdemu z depresją.

A tutaj trzeci wynik z google dla zapytania "alprazolam lethal":
Pobierz Noniusz - > @Noniusz: Wpisałem z ciekawości śmiertelną dawkę escilatopramu i 0 wynikó...
źródło: SW0YWz8
@Noniusz: Gadka była o SSRI, a nie benzo, xanax to byle głupi zna. Skoro SSRI jest aż tak bezpieczne, to czemu psychiatrzy zazwyczaj zwiększają dawki po paru miesiącach o prawie całe nic? Schodzenie z leków też z jakichś powodów trwa kolejne miesiące.

No i pozdro, że sugerujesz, że każdy z tych ludzi będzie znać angielski xD. Większość ludzi googluje pierwsze lepsze wyniki i tyle, bo się na tym nie znają.