Wpis z mikrobloga

@nieznamniepamietam: Ło panie... spróbuj na jakiejś wirtualce z windows XP czy 98 :D... Wgraj tam też Visual Basic 6.0 jak nie będzie.
Tak swoją drogą nie odpalał bym tego typu apki na swoim głównym kompie tylko tak czy siak na wirtualce do zaorania potem, kto wie co tam siedzi.
@atehxx:

pobrałem jeszcze inną

Ultimate Calculator

Wygenerowała 7 kodów, po wpisaniu dwóch znów komunikat na tel. że kod jest niepoprawny.

Ten telefon przyjmuje karty Plusa i Orange. Heya, Lyca nie działają. Zależy mi na karcie Lyca Mobile. Dobrze to rozumiem, że aby odblokować Heyah, trzeba generować kody dla Polskiej Ery a dla Lyca? Działa na nadajnikach Plusa.
@nieznamniepamietam: Jesteś pewny że ma simlock skoro działają karty i Plus i Orange? Z tego co pamiętam to Simlock był na jednego konkretnego operatora. I tak samo do odblokowania wskazywało się dla jakiego operatora jest simlock założony, a nie jakiego chcesz potem używać. Może twój problem jest jakiś inny? Np. częstotliwość GSM, generacja czy coś.
@nieznamniepamietam: I uważaj też bo 5 razy zły kod i zablokuje się możliwość odblokowywania kodami ;) Zostanie serwis GSM, a nie wiem czy znajdziesz taki co ma jeszcze boxy do takiego wiekowego telefonu :P