Wpis z mikrobloga

Paczcie miredżki wybuchła #wojna i nagle zostało wypromowanych wielu inteligentnych ludzi jak np. #bartosiak, gdzie w Polsce podczas pokoju promuje się głupotę i im będziesz głupszy tym większy rozgłos medialny będziesz miał.

Chciałbym, aby tej wojny nie było ale wole by była na Ukrainie, która jest krajem fundamentalnie złym, niż gdyby np. Chiny miały zaatakować niepodległy Tajwan, który z tego co wiem jest dobry ʕʔ.

Wojna #ukraina vs #rosja to wojna zła ze złem, można ją przyrównać do walki dwóch pedofilów jednego co zgwałcił jedno dziecko (Ukraina) z drugim co zgwałcił 10 dzieci (Rosja).

Jeśli ktoś mówi, że jest to walka dobra ze złem, to jest zwyczajnym tumanem i propagandzistą.

#takaprawda #oswiadczenie #przemyslenia
  • 18
zwyczajnym tumanem i propagandzistą to akurat jesteś ty.


@M4rcinS: jestem obiektywny, to jest ascendencja dla kogoś takiego jak ty, coś nieosiągalnego xD

pryma sort ten bait, taki nie za oczywisty


@Elec: ostatnio czytałem książkę pić rel.
I tam był cytowany ekonomista, co wynalazł fajna metrykę Louis-Vincent Gave, po wpisaniu go na YouTube wyskoczyła jego rozmowa z bartosiakiem z s&f. Serio BARTOSIAK spotyka się z geopolityczną topką, gdyby nic sobą nie
Pobierz KondominiumKatoSocjalistyczne - >zwyczajnym tumanem i propagandzistą to akurat jesteś...
źródło: 16763920944465945068754237201951
@KondominiumKatoSocjalistyczne:

Co za obelga ;)

„… Średnia inteligencja Polaków wynosi, według ich badań, 99. O dwa, trzy punkty wyprzedzają nas Niemcy, Austriacy czy Szwedzi, lecz razem z Węgrami zajmujemy najwyższe miejsce wśród krajów postkomunistycznych. Średni iloraz inteligencji Polaków jest wyższy niż Amerykanów, Australijczyków czy Francuzów…”

Na czym polega to nie szanowanie wolności i praw człowieka na Ukrainie?
@KondominiumKatoSocjalistyczne:
Problem takich pseudo inteligentów jak ty jest taki że zbyt wysoko podnosicie głowę. O gwiazdy nie zaczepisz tym sposobem to fakt ale łatwiej w gówno wdepniesz.
Ty właśnie wdepnołeś w takie chłopskie gówno, brak Ci argumentów to stosujesz atak personalny.
Śmieszne to jest zachowanie, takie infantylne i bardzo dojrzałe :)
Lekcje już odrobione synek?

A gdzie jest napisane że to napisałeś?
Po prostu ja popieram zamknięcie granic dla mężczyzn w
Ty właśnie wdepnołeś w takie chłopskie gówno,


@wladdan: zdałem se z tego sprawę, że rozmowa z Tobą to strata czasu i faktycznie wdepnąłem w to gówno.

Po prostu ja popieram zamknięcie granic dla mężczyzn w związku z wojną. Ktoś musi walczyć by żyć mógł ktoś mógł spokojnie żyć. Jakby wszyscy uciekli to my byśmy musieli walczyć z kacapami.


@wladdan: no i dochodzimy do istoty problemu nie jesteś obiektywny, właśnie to
Pobierz KondominiumKatoSocjalistyczne - >Ty właśnie wdepnołeś w takie chłopskie gówno,

@wlad...
źródło: oogaboogaaa
@KondominiumKatoSocjalistyczne:
W ustach onucy takie komplementy.
Miód na moje uszy.
Więc tak uważam że rolą faceta w czasie wojny jest zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i obrona ojczyzny. Nie ucieczka z podkulonym ogonem a solidarna walka. Solidarna czyli wszystkich obywateli, którzy spełniają wymogi wojska. Nie rozumiem i nie toleruje podejścia „ja spier…am niech frajerzy walczą”
Bo jak wszyscy będą takimi #!$%@? to zło zwycięży.
Bo Ukraińcy wyjadą. Polacy wyjadą, niemcy wyjadą, francuzi