Wpis z mikrobloga

Byłem młodszy, marzyłem o Wrocławiu. Dziś mam 34 lata i w sumie to nie wiem co ja w tym gównie widziałem. Dobrze, że nie wpakowałem się w hipotekę by tam zamieszkać. Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy "wroclaw walk" na Youtube by zobaczyć ten syf. Omijać te co pokazują rynek, wyjdziesz za rynek i masz brudne kamienice, obszczane mury, graffiti na każdej płaskiej powierzchni, korki, dziurawą kostkę i obraz jakiegoś trzeciego świata xD

#wroclaw
a.....o - Byłem młodszy, marzyłem o Wrocławiu. Dziś mam 34 lata i w sumie to nie wiem...
  • 70
@antywojo: tylko Poznań ma jedną wadę: non stop rozkopany xD Z Poznaniem jestem związany od 2009 od kiedy zacząłem chodzić do liceum tam, i co chwilę coś jest #!$%@?. Najpierw remonty przed euro2012, potem kaponiera, św. marcin, rynek. jebla idzie dostać
wyjdziesz za rynek i masz brudne kamienice, obszczane mury, graffiti na każdej płaskiej powierzchni, korki, dziurawą kostkę i obraz jakiegoś trzeciego świata xD


@antywojo: gratuluję opisałeś Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antywojo: to może warto zmienić coś w swoim życiu i kupić dom lub mieszkanie w miejscu, które będzie bardziej urokliwe niż okolice zaszczanych kamienic w centrum, które nie widziały remontu od powstania pod koniec XIX wieku.
@antywojo: A ja tam lubię Wrocław. Parę razy się z niego wyprowadzałem, ale zawsze wracałem, bo ma w sobie to coś. Zwłaszcza jak się nie żyje tylko centrum i kamienicami.
Dwa lata temu napisałem dokładnie to samo i zjechano mnie w komentarzach że jak śmiem obrażać Wrocław.


@wuut: na wypoku jest (a raczej była) nadreprezentacja atencjuszy mieszkających we Wrocławiu (te wszystkie mrozy3 i inni) którzy ciągle spamowali o tym że hehe tramwaj się wykoleił, prezes seler, WROCLOVE, itd. więc to naturalna reakcja obronna.
@antywojo: jak to się mówi, trawa jest zawsze zieleńsza po drugiej stronie płotu xD
Tak samo mnóstwo osób zachwyca się Gdańskiem, ale mieszkam tutaj z 14 lat i w tym mieście nigdy się nic nie dzieje. Wręcz przeciwnie, smród z Szadółek jest coraz intensywniejszy, Adamowicz zabudował piękna ulice długą stawiając Forum przez co słońce tego już tak ładnie nie oświetla. We Wrocławiu przynajmniej macie co robić, życie nocne jest bogate. W