Wpis z mikrobloga

Hejka Sanatoryjne Świry!

Ze starego wypoku po pisowskim zastrzyku finansowym i „przepisaniu kodu na nowo” niewiele zostało (IMO lepiej jest na Portalu, Którego Nazwy Nie Wolno Wymawiać i tam też wyemigrowałem), ale pozostawiam sobie tutaj guilty pleasure w postaci #slubodpierwszegowejrzenia, #rolnikszukazony i właśnie #sanatoriummilosci, bo na tym drugim portalu jeszcze nie zbudowała się wystarczająco duża społeczność, a powyższe tagi jeszcze nie żyją.

Tak czy inaczej – to mój pierwszy wpis pod sanatoryjnym tagiem, więc bez większego #!$%@? pozwolę sobie na krótką analizę poszczególnych bohaterów na podstawie tego, co do tej pory widzieliśmy. Życzę miłej lektury, smacznej kawusi i zapraszam do dyskusji!

BABY

Anita vel. Dentystka – no mało sympatyczne sprawia wrażenie, nie ma co, Zbyszka odstraszyła już na pierwszej randce XD. Materialistka, ale na szczęście albo przestała już #!$%@?ć o tych randkach „o wodzie mineralnej”, albo przynajmniej montaż to wycina, bo ciężko było jej słuchać. Z braku laku niby daje jakieś sygnały Łysemu #!$%@? (otwiera mu drzwi w koszuli nocnej, a ciało ma trzeba przyznać super jak na swój wiek), ale moim zdaniem to poza żeby nie było, że ona nie znajdzie miłości XD. Jak dla mnie trochę toksyna, choć pamiętajmy, że wiemy bardzo niewiele – Anita wspominała o terapii i problemach psychicznych, a to nigdy nie są zerojedynkowe tematy.

Asia vel. Osiecka – zdecydowanie odstaje mentalnie od reszty towarzystwa, przez 40 lat siedziała w USA, gdzie prowadziła „trochę” inny tryb życia, niż reszta towarzystwa (była modelką, zresztą w młodości sądząc po zdjęciach wyglądała sztos, a i teraz dobrze się trzyma). Raczej nie znajdzie tu pary, bo po prostu dostępne w programie chłopy są z innego świata i mają inne priorytety, niż ona – ale po nagrywkach pewnie przygrucha sobie kogoś młodszego i na podobnym poziomie atrakcyjności i z podobnymi priorytetami w życiu. Oczywiście wykopowe przegrywy już wydały wyrok o karuzeli #!$%@?ów XD. Wcale nie chodzi tu o to, że taki Zbyszek to poczciwy domator i katol, a Aśka chce jeszcze pozwiedzać świata, być aktywna i jest ateistką, nie nie, skądże znowu – tu chodzi o KARUZELĘ #!$%@?ÓW i o chadów XD. Beka z was, przegrywy.

Bożena – sympatyczna babka, tak po prostu. Ewidentnie #!$%@? ją romantyczna nieporadność Adama, który ni #!$%@? nie mapomysłu na randkę i ciągałby ją tylko po zabiegach XD. Stąd intryga z „trójkątem” Asia-Bożenka-Zbyszek – chcieli zbliżyć Bożenę do Zbynia, a jednocześnie odstraszyć Adam. Wydaje się, że pasuje do Zbyszka, zobaczymy, jak to się dalej potoczy.

Ewa vel. Botoksiara – co tu dużo mówić, legancko sfriendzonowała Józka ☹. No ale jednak widać, że szuka innego chłopa niż Józio – pewnie podobnie jak Asia młodszego dynamiczniaka. Na pewno trochę zaskoczyła swoim zachowaniem, bo jednak jej wygląd nie pasuje do takiej cnotliwości, jaką oficjalnie prezentuje – ciekawe, jakby to wyglądało z kimś pociągającym ją fizycznie?

Iwona – pozytywnie szurnięta babka. Łysy Daro na początku chyba myślał, że spotkał bratnią erosomańską duszę, ale Iwonka pokazała, że na takie harce to trzeba się lepiej poznać. Pasuje mi do Krzysia Toruń Polska, mam nadzieję, że coś z tego będzie – chociaż Krzysztof powinien odważniej przejąć inicjatywę.

Ula – zakochała się kobiecina w Zdzichu Paździochu i mamy love story i spijanie sobie z dziubków – i fajnie, ale mam nadzieję, że Zdzisiek nie okaże się gołodupcem jak ten typ od Urwiska z Rolnika.

CHŁOPY

Adam vel. Rumcajs – dobry chłop, ale widać, że wypadł z wprawy jeżeli chodzi o bajerowanie kobiet i jego jedynym pomysłem na randkę jest zabieg uzdrowiskowy XD. Wspomnianą Bożenkę ewidentnie to zniechęciło. #!$%@? go kozaczenie Darka – i słusznie, bo Łysy zachowuje się jak dziecko.

Darek vel. Łysy/#!$%@? – ten to jest dobry herbatnik XD. Erosoman, ruchałby wszystko co się rusza, a przynajmniej tak gada – jak niektórzy słusznie zauważyli, często tacy kozacy są mocni jedynie w gębie. Za wszelką cenę chce być samcem alfa, ale nie przychodzi mu to naturalnie i tryharduje (zachowując się przy tym jak dziecko – te tłumaczenia po przegranych konkurencjach to krindżuwa w #!$%@?), co tylko zniechęca do niego resztę towarzystwa. Liczy na dostęp do kuciapy Anity, ale moim zdaniem na 99% się przeliczy.

Jóżek vel. Korwin/Hulk Hogan – faworyt wykopu, dziarski starszy pan dbający o tężyznę fizyczną. Niestety nie przystawał do oczekiwać Ewy, a to do niej poczuł największą miętę – szkoda chłopa, pozytywna postać. Przynajmniej Zbyszek wyjedzie z turnusu porządnie wytrenowany XD.

Krzysztof vel. Panasewicz/Krzysztof Krawczyk/Elvis/Toruń Polska – zajebiście sympatyczny chłop, lubię jego poczucie humoru. Ma swoje lata (70?) i ewidentnie mógłby zgubić bebech (który – co pokazała sałatka majonezowa – nie wziął się znikąd), bo trochę brakuje mu energii. Nieco czai się w zalotach do Iwonki, ale mam nadzieję, że mu się powiedzie.

Zbyszek – najbardziej rozchwytywany spośród wszystkich facetów w programie, szczupły, schludny, grzeczny, zabawny. Nie wychyla się i nie chce dominować jak np. erosoman Darek. Mocno wierzący gość, który chciałby sobie ułożyć życie w staropolskim stylu – kobita ma ugotować, pójść do kościoła, zaopiekować się mężem – a jak widać po jego relacji z Asią nie każda chce się wpisać w taką rolę. Niemniej jednak życzę mu szczęścia z Bożenką, bo sprawiają wrażenie poczciwych ludzi.

Zdzisław vel. Paździoch – przeżywa nastoletnią miłość z Ulą, Take My Breath Away i te sprawy, czasami łapie żeżuncja, ale jak się kochają to #!$%@? z nimi XD. Jak już wspominałem – ma vibe gołodupca z Rolnika, ale obym się mylił i źle go oceniał pod tym względem.

MANOSKA
Niektórych drażni to jej wyciąganie traum uczestników z przeszłości, ale to w końcu show TV i muszą być dramy :(. Jednak widać, że dobrze się tam odnajduje i że kuracjusze raczej ją lubią.
Pobierz Wariner - Hejka Sanatoryjne Świry! 

Ze starego wypoku po pisowskim zastrzyku finanso...
źródło: uid_492d41936a583b730883cb3c65fe15bb1670510438492_width_1920_play_0_pos_0_gs_0_height_1040
  • 4
@Wariner: spoko podsumowanie, ale co do Ewy to jak włączył jej się instynkt macierzyński to poszła szukać ojca na dyskotekę. Wcześniej też zapaśnik gdzie szybko poleciała na wygląd. Tutaj widać nikt jej się nie podoba fizycznie to chociaż Korwina wrzuciła do friendzone bo fajnie się z nim rozmawia.
@Wariner: elo Miras, z większością się zgodzę tylko mnie to Bożena mocno irytuje, taki typ jak te co sobie dziarają małą mi, hehe hej do przodu i to zaciąganie, nawałka wyszedł z wprawy ale ona mnie na tych randkach też krindżowała (no i nie wszystko musi być jego pomysłem tylko jest pewnie jakaś productplacementowa pula randek narzucona) z plusów za to spoko figura trzeba przyznać chociaż w tym sezonie raczej w