Wpis z mikrobloga

Chciałby się człowiek zaangażować w taki temat, ale jak wchodzę w znalezisko i widzę 98% komentarzy oskarżających kobiety o całe zło świata łącznie z wyzwiskami i pomówieniami, to autentycznie robi się smutno.
Smutno, bo to oznacza, że nie ma woli prawidłowego zdiagnozowania problemu i walki z nim. Jest za to wola pustej przepychanki w komentarzach z płcią przeciwną. Samobójstwa mężczyzn będą tylko rosły.

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz EvilToy - Chciałby się człowiek zaangażować w taki temat, ale jak wchodzę w znalezisk...
źródło: Screenshot_20230213_115554_Brave
  • 10
@EvilToy: Miałem dokładnie takie same przemyślenia jak wszedłem w to znalezisko. 90% komentarzy to jakieś blackpillowe pierdy o zepsutym rynku matrymonialnym, roszczeniowych p0lkach i hipergamii. Aż przykro patrzeć jak bardzo ten portal upadł, że takie bzdury są wyplusowane na samą górę, chyba po publikacji 2.0 już same toksyki i mizoginy tutaj zostały ()
@EvilToy:
Dzielenie społeczeństwa, odc. 2137. Kobiety vs mężczyźni. Wioska vs miasto. Ludzie z wyższym wykształceniem vs ludzie z podstawowym. Biedni vs bogaci. Można tak wymieniać, a blackpillowcy się cieszą, że dowalili kobietom (w ich mniemaniu) jakimś tam artykułem.
Kurde, nie wiem, nawet u mnie w rodzinie ciężko normalnie pogadać przy stole. Nikt nikogo nie szanuje. Masz inne poglądy? Wypad z mojego domu.
Smutne to, ale za granico też ciężko pogadać z